reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja to dobrze się czuje. Tzn fizycznie bo psychicznie jestem dno. Mam takiego doła w związku z tą ciążą że nie pytajcie. Kompletnie nic mi się nie chce od dłuższego czasu, mam same źle myśli i w ogóle. Zmusiłam się dzisiaj do wyjazdu na zakupy bo córa nie ma co do przedszkola nosic. Mówię wam, że tak jak zawsze byłam ogarnięta, wiedziałam co jeszcze kupić przed nowym rokiem szkolnym tak w tym jestem w proszku. Chociaż tyle że dziecko jest zdrowe
 
reklama
Mamusie ;) Mialam dzis robione badania glukoze w moczu . Jedna pozycja ” ketony w moczu ” ma wartosc <15ml podczas gdy obok widelki sa <5 ml Mam sie martwic ?? lekarz w Pon dopiero :(
Kochana we wcześniejszej ciąży raz mi ketony wyszły ok 50ml i też się przeraziłam ale dzień wcześniej najadłam się słodkości bo zapomniałam o badaniu 😉 po 2 dniach zrobiłam znowu badanie i nie było już ketonów 😊 może powtórz badanie 😊
 
Mamusie ;) Mialam dzis robione badania glukoze w moczu . Jedna pozycja ” ketony w moczu ” ma wartosc <15ml podczas gdy obok widelki sa <5 ml Mam sie martwic ?? lekarz w Pon dopiero :(
Ketony to za mało jadłaś i organizm glodowal A glukoza to za dużo było zjedzone. Nic strasznego wystarczy zmienić troszkę dietę ;-)
 
Ja to dobrze się czuje. Tzn fizycznie bo psychicznie jestem dno. Mam takiego doła w związku z tą ciążą że nie pytajcie. Kompletnie nic mi się nie chce od dłuższego czasu, mam same źle myśli i w ogóle. Zmusiłam się dzisiaj do wyjazdu na zakupy bo córa nie ma co do przedszkola nosic. Mówię wam, że tak jak zawsze byłam ogarnięta, wiedziałam co jeszcze kupić przed nowym rokiem szkolnym tak w tym jestem w proszku. Chociaż tyle że dziecko jest zdrowe
Ja się dziś lepiej czuję, ale zaczynam odczuwać brzuch :) najwygodniej mi w dresach i piżamkach
 

Załączniki

  • IMG_20200904_151608.jpg
    IMG_20200904_151608.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Ketony to za mało jadłaś i organizm glodowal A glukoza to za dużo było zjedzone. Nic strasznego wystarczy zmienić troszkę dietę ;-)
Hmm dziekuje ;)

A tak sie zastawnawiam ... od ktorego tc lekarze robia usg przez brzuch a nie dopochwowo. :/ Mam lekarza w Pon i nie wiem na co sie teraz nastawiac :)
 
Do góry