reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja np teraz muszę coś robić żeby zająć głowę. Więc dużo robię porządków. Nakładam słuchawki na uszy, włączam jakiś podcast albo audiobooka i nie myślę o tym naszym badaniu. Ale co chwilę siadam i odpoczywam. Na jutro sobie wymyśliłam robienie pierogów, nigdy mi się nie chce bo to dużo czasu zajmuje, ale teraz wszystko co mnie zajmie na dłużej jest wskazane [emoji6] najbardziej się boje tego czasu po badaniu. Moi rodzice pracują, teściowie też. Nie wiem kto mi pomoże ogarnąć Antka. Podobno dwa dni muszę leżeć. Jka to zrobić przy czterolatku. Może mąż jakieś zwolnienie weźmie, nie wiem.
Rozumiem bo ja się tak boje po porodzie czasu. Moi rodzice pracują teść to się nie nadaje a teściowa zmarła więc też nie mam kogo prosić o popilnowanie. Mam tylko nadzieję że młodsza się uspokoi bo teraz to głowę rozbija o wszystko🤦 Trzymam kciuki żeby było wszystko ok u Ciebie
 
Ja też uważam że przez te 9 miesięcy można się wstrzymać ja mam tak brudne okna od psa 🤪 oczy bolą ale nie mam zamiaru się wysilać. Mam tych okien sporo i to same wysokie balkonowe. Trudno podłoga tez nie zaczysta , ale juz tak sobie myślę że jak się wezmę za robotę , jak już będę mogła 😅 to będzie błysk... nie ma co ryzykowac. Niby ciaza to nie choroba ale pluc sobie później w twarz bo nie poczekałam. Dla mnie ta ciaza jeste bardzo ważna po 3 stratach to ja mogę cala ciążę leżeć aby zeby było dobrze
Pewnie że tak lepiej się oszczędzać niż potem się zadręczać 😄
 
Ja z tym sprzątaniem nie jestem w stanie odpuścić 🤦‍♀️ niby nie mam dużo bo 80m2 ale wczoraj pół soboty ogarniałam a potem się dziwię że jakieś krwawienia mam. Niestety nie bardzo uśmiecha mi się prosić mamę o pomoc, A narzeczony r9bi wszystko na odwal i jak to widzę to mi ciśnienie rośnie tylko 😂 więc wczoraj napisałam ogłoszenie że szukam Pani która mi raz w miesiącu pomoże gruntownie ogarnąć dom - okna, kurze, łazienka itd. A resztę sobie będę dalej powoli robić na bieżąco ale już bez takiej spiny jak teraz :)
Dziś w nocy śniła mi się moja córeczka, była śliczna ciemne włoski i takie duże ciemne oczy 😍. Ale nagle byłam już w domu i kompletnie nie wiedziałam jak się nią zająć, jak przebrać, jak przystawić do piersi, nie miałam praktycznie żadnych rzeczy dla dziecka... Obudziłam się powiem szczerze pełna obaw jak ja sobie dam radę ;). To moje pierwsze maleństwo i milion myśli w głowie.
Dasz radę spokojnie. Ja przy pierwszej w szpitalu też nie wiedziałam co i jak a w domu to już inaczej odważysz się i będziesz w tym coraz lepsza😄
 
Takie do przodu dopóki któraś nie pożałuje... Przecież to i bez ciąży można sobie coś zrobić... Ja ostatnio odpuscilam, mąż mi pięknie pomaga. Co z tego, że inaczej, że wolniej, że nie tak 🙆 ważne, że jest wszystko na swoim miejscu :) kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę?
Ja mam wszystko po moich dziewczynach zostawione 😄jedyne co to wózek i parasolkę dałam koleżance i rożek ale nie używałam go wogóle z resztą czekam na płeć pewnie do porodu🤣
 
reklama
Do góry