reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A który tc u ciebie? Ja nawet przed chwilą szukałam i nic kompletnie i nawet wiem mniej więcej gdzie jest bo lekarz jak usg robił to pamiętam. I nic ...
Ja już sobie dałam spokój na kilka dni Ale dziewczyny które napisały że trafiły na tętno maleństwa mnie zainspirowały. I co? I dalej nic, cisza. Teraz dopiero za tydzień spróbuję
 
Kurcze to można tak szybko mieć wyniki z pappa? Ja robiłam dzisiaj to powiedzieli że najwcześniej pierwsze wyniki dostanę za 2 tyg, i dopiero je przekaze dla lekarza do opracowania..
Mi się pokazały w systemie póki co "suche" wyniki z krwi, ale jeszcze lekarz musi je opisać i na to mam czekać około tygodnia. Zależy od lekarza pewnie 😉
 
reklama
Nawet nie wiem jak takie coś smakuje. Wczoraj spróbowałam śledzie. Ale to nie te smaki jeszcze. 😏
Ja, największa fanką ogórków kiszonych, wczoraj poprosiłam mamę, żeby je wyniosła ze stołu bo nawet nie mogłam spojrzeć o zapachu nie wspominając 🤢🙆ciekawe rzeczy się dzieją w tej ciąży :)
 
Do góry