reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mamusie - jeśli używacie PALMERS COCOA BUTTER KREM PRZECIW ROZSTĘPOM to na stronie cocolia.pl znalazłam ten krem za 27.90 ;) Dodam , że w Rosmanie jest chyba coś ok 35 zika ;)
 
reklama
U nas w rodzinie wgl jest tak że ubranka wędrują ale w sumie nic dziwnego na 10 wnucząt moich rodziców jest 9 chłopców więc ma.kto nosic i używać teraz oddała mi bratowa rzeczy to od razu dałam siostrze męża bo też mają chlopca [emoji2356] coraz mniej wierzę w tą córkę u nas [emoji23][emoji2356][emoji23]
U nas z kolei ciężko obstawić bo u jednej siostry córka u drugiej dwóch synów u mnie parka także ciężko najważniejsze aby zdrowe a do reszty się dostosuje my...
 
Dla.nas też zdrowie najważniejsze po za tym planujemy jeszcze 1 dziecko więc przy ostatnim będzie mi zależało ma corci..teraz sama do brzuszka mówię Ignas ;) ale chciałabym ta core dla męża i teściowej to taka złota kobieta A przez ostatnie 5 lat tyle przeszła że uszla z niej chęć życia dosłownie A od zawsze marzy o wnuczce A ma 3 wnuków...
U nas z kolei ciężko obstawić bo u jednej siostry córka u drugiej dwóch synów u mnie parka także ciężko najważniejsze aby zdrowe a do reszty się dostosuje my...
 
reklama
Do góry