reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
I po prenatalnych wszystko super😁 wg om 13t5d wg usg 14t1d crl 7.49cm dzieciak nie bardzo chciał współpracować bo kręcił się niemiłosiernie ale dla mnie to boski widok był 🤩
 

Załączniki

  • IMG_20200908_174845.jpg
    IMG_20200908_174845.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_20200908_174845.jpg
    IMG_20200908_174845.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 84
Mam pytanie do dziewczyn które ważą trochę więcej niż 50kg 😛 pilnujcie trochę diety? Ja zawsze miałam skłonność do tycia, mam lekką nadwagę, przy ponad 175cm ważyłam niedawno 76kg, niby się nie objadam niczym a tu na ostatniej wizycie 81kg... 😭😭😭 Jak to możliwe? Tak się boje ze się roztyje w ciąży, nie chodzi mi o wygląd tylko o problemy z tym związane typu cukrzyca, ciśnienie, cięższy poród... Odmawiacie sobie jakiegoś jedzenia mimo że macie ochotę? Nie pytam o jakieś ćwiczenia bo wiem że większość z was ma dzieci a wtedy ciężko z wygospodarowaniem czasu na takie cuda.
W pierwszej ciąży przytyłam 10kg w drugiej 9kg jak wychodziłam ze szpitala to miałam już swoją wagę z przed ciąży czyli 55kg jadłam wszystko na co miałam ochotę teraz muszę się pilnować bo straszne zaparcia mam przerzuciłam się teraz na chleb razowy zrezygnowałam z ziemniaków jem więcej warzyw i owoców i w miarę się wypróżniam ale jak ostatnio się zapomniałam to brzuch okropnie mnie bolał i 3 dni męczyłam się żeby się wypróżnić😣
 
Śliczna dziewczynka 😍🥰
Dzielnie walczy dla rodziców! Kochaj to maleństwo takie jakie jest i tak długo jak z Wami będzie. 😇
Bardzo mi przykro, że przechodzisz przez ten trudny czas. Współczuję. 😔
Jesteśmy z Tobą. Jak będziesz miała siły to pisz, co u Was.


Twoje wyniki badań trisomii 13 i 18 są chyba identyczne co u @Luckylack?
Tak, te same mamy i się wspieramy.
 
W pierwszej ciąży przytyłam 10kg w drugiej 9kg jak wychodziłam ze szpitala to miałam już swoją wagę z przed ciąży czyli 55kg jadłam wszystko na co miałam ochotę teraz muszę się pilnować bo straszne zaparcia mam przerzuciłam się teraz na chleb razowy zrezygnowałam z ziemniaków jem więcej warzyw i owoców i w miarę się wypróżniam ale jak ostatnio się zapomniałam to brzuch okropnie mnie bolał i 3 dni męczyłam się żeby się wypróżnić[emoji21]
Ja w pierwszej przytylam 2.5kg w drugiej 4kg i jadlam dosłownie wszystko..teraz na razie lecę na minus ale gorzej z jedzeniem nigdy nie miałam wzdec zapytać mdłości czy zgagi A teraz codzienność i podobnie jak Ty musiałam.zmienić dietę
 
reklama
Ja w pierwszej przytylam 2.5kg w drugiej 4kg i jadlam dosłownie wszystko..teraz na razie lecę na minus ale gorzej z jedzeniem nigdy nie miałam wzdec zapytać mdłości czy zgagi A teraz codzienność i podobnie jak Ty musiałam.zmienić dietę
2.5kg i 4kg hmm, ale fajnie 🙄🙃🙃
Ja 4kg to w miesiąc dawałam radę. A duże dzieci rodzilaś? Jeśli można spytać.
mam kuzynkę, która ma trójkę dzieci. W każdej ciąży tyla na potęgę ale w jednej to pod 40kg aż. Jest osoba szczupła, 1.6m i 50kg. Jak szybko tyla w tych ciążach tak szybko chudła. Chyba taki urok jej. Bo szersza się robiła w mgnieniu oka, z rozmiaru 36 do 44. Ale po ciążach jak napisałam w momencie chudła bez żadnych wyrzeczeń.
 
Do góry