reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wy już o połówkowych a ja jeszcze nie miałam prenatalnych :D Dopiero za tydzień :) ale ja jestem końcówka marca, może nawet wyjdzie kwiecień ale siedzę tu bo dobrze mi z wami :) Ja nawet nie wyspalam się pierwszy dzień na l4 bo już z rana pytania od ludzi, którzy nie maja ze mną kontaktu w pracy czemu takie długie zwolnienie xDd
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Może wy mi pomożecie dojść do tego co to może być.
Od paru dni mam mrowienie, pieczenie w udach jak się przekrecam na drugą stronę na łóżku to tak się zaczyna tak nie mam żadnego mrowienia czy pieczenia. Dziś zauważyłam aby że w łydce jak złapał mnie bol i nie mogłam chodzić, musiałam siąść chwilę i dopiero przeszło.
Nigdy takich boli nie miałam. Czytałam trochę na Internecie że może być to rwa kulszowa. Ale nie wiem czy nie iść do lekarza z tym... Wizytę u swojego gina mam dopiero za 2tyg..
 
Wy już o połówkowych a ja jeszcze nie miałam prenatalnych :D Dopiero za tydzień :) ale ja jestem końcówka marca, może nawet wyjdzie kwiecień ale siedzę tu bo dobrze mi z wami :) Ja nawet nie wyspalam się pierwszy dzień na l4 bo już z rana pytania od ludzi, którzy nie maja ze mną kontaktu w pracy czemu takie długie zwolnienie xDd
Ja też koniec marca i tez nie myślę o połówkowych bo to tak strasznie daleko, pewnie w listopadzie drugiej połowie 🙈
 
Kurde u same dolegliwości. Na przeziębienie pij wodę z miodem cytryna i imbirem, możesz wziąć paracetamol.

Ja kończę powoli antybiotyk na tą bakterie w moczu i teraz chyba jakiś grzybek mnie łapie. Bo czasem mnie tam na dole nieźle swędzi. A wizyta dopiero we wtorek. Mam nadzieję że się nie rozbuja. Jak nie urok to ... 😔

A dziś po śniadaniu już mam taki brzuszek.
 

Załączniki

  • IMG_20200910_104043.jpg
    IMG_20200910_104043.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 65
Miałam test pappa, miałam bardzo nisko biało pappa, bardzo się martwiłam, ale lekarz mnie uspokoił o moje ryzyko wyszło bardzo niskie.
Pociesza mnie to, co piszesz, bo ja też mam bardzo niskie białko (jeszcze przed przeliczeniem na MoM) i bardzo mnie to stresuje, a prenatalne dopiero za tydzień. Dziś mam zwykłą wizytę u mojej gin i liczę, że mnie uspokoi
 
A jest tutaj ktoś z poważna wada kręgosłupa ? Ja będę musiała iść do ortopedy o takie zaświadczenie ze nie będę prawdopodobnie mogła mieć znieczulenia w kręgosłup podczas porodu
 
Wy już o połówkowych a ja jeszcze nie miałam prenatalnych :D Dopiero za tydzień :) ale ja jestem końcówka marca, może nawet wyjdzie kwiecień ale siedzę tu bo dobrze mi z wami :) Ja nawet nie wyspalam się pierwszy dzień na l4 bo już z rana pytania od ludzi, którzy nie maja ze mną kontaktu w pracy czemu takie długie zwolnienie xDd
Ja prenatalne dopiero 24wrzesnia i termin tez na koniec marca (30)🙂
Znam to ,kurcze sto pytań do u mnie bylo to samo sensacja roku normalnie 😡 jak lezalam w szpitalu musialam w koncu zadzwonic do swojej przełożonej powiedziec co się dzieje i ze nie wroce narazie przynajmniej bo jestem w ciazy i leze w szpitala, to ta poleciała i od razu pochwaliła się w całej firmie . Wieczorem dostalam tuzin wiadomości z sztucznym współczuciem i gratulacjami bo słyszeli ze mam zagrozona ciaze...
W marcu konczy mi się umowa akurt prawie ze na porodzie, wiec obiecałam se ze jak tam pojade zdać rzeczy swoje itd to jej suce tak wygarnę 3lata jej nie cierpiałam ale trzymałam to w sobie w koncu powiem jej co mysle ,firma sie zatrzesie normalnie jak tam zajde 😉
 
Pociesza mnie to, co piszesz, bo ja też mam bardzo niskie białko (jeszcze przed przeliczeniem na MoM) i bardzo mnie to stresuje, a prenatalne dopiero za tydzień. Dziś mam zwykłą wizytę u mojej gin i liczę, że mnie uspokoi
Gorzej jak jest niski poziom beta hcg bo może wyjść przez to ryzyko wewnątrzmacicznego zachamowanie płodu a o tym się nie mówi zbyt często
 
reklama
Dziewczyny jestem po badaniu, akurat był mój lekarz prowadzący na oddziale i mi wszystko wyjaśnił. Jest krwiak jakiś ale przy samym ujściu i niby nie zagraża, ale kosmówka jest nisko, też przy ujściu i jeśli się nie podniesie to będzie łożysko przodujace... Kompletny zakaz robienia czegokolwiek, leżenie plackiem i że takie krwawienie może się powtórzyć kilka razy.
 
Do góry