reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było nie wiem czy temat się przewinął już , ale tak dużo piszecie , że nie ma szans żebym to nadrobiła ! Więc pytanko do Was :)

Chodzi mi o wózek czy zastanawiałyście się już jaki ? Ja myślę o BEBETTO Torino Si 2w1.
Może któraś z was miała z nim do czynienia lub też planuje zakup go i się przymierzała do niego i próbowała w sklepie.

Jakie opinie macie na jego temat,
Lub innego wózka marki BEBETTO ?
Ewentualnie jaki wózek możecie mi polecić ?
Szukam wózka 2w1 bądź osobno gondola i osobno spacerówka :)

Mieszkam za granicą i nie mam możliwości wypróbowania wózków z polski a chciałabym kupić wózek w polsce bo tu w Norwegii jest mega mały wybór i brzydkie 😅
koleżanka miała bebetto i był tak niestabilny że szkoda gadać. Teraz ma X-landera i ja też postawiłam na tą firmę i jest super ;) Zobacz sobie na ich stronie . X-cite jest super, leciutki i składa się z siedziskiem spacerówy
 
Kasiu może głupie pytanie, ale sama najpierw się zawiesiłam, patrzyłaś na ryzyko podstawowe czy skorygowane?
Czy to skorygowane jest właściwe? Tam jest napisane jakie jest ryzyko? Pytam, bo napisałaś że u ciebie niskie więc ciekawa jestem czy tak wywnioskowalas czy jest napisane wprost :) rozumiem, że miałaś pappa?
 
reklama
Czy to skorygowane jest właściwe? Tam jest napisane jakie jest ryzyko? Pytam, bo napisałaś że u ciebie niskie więc ciekawa jestem czy tak wywnioskowalas czy jest napisane wprost :) rozumiem, że miałaś pappa?
Tak, wynik Pappa jest opisany, po częsci dostaje się to co z Usg i jest napisane ryzyko podstawowe (tu biorą pod lupę wiek matki ), natomiast ryzyko skorygowane ,jest Twoim wylicoznym na podstawie wyniku USG i PAPPA. Ponizej slownie jest to wszystko napisane.
Mi juz wtedy cos tlumaczyl ,ze posrednie chyba jest od 300 -1000 , ponizej wysokie ryzyko, a powyzej tysiaca niskie, ale ze stresu, teraz już ochłonełam lekko, nawet sie poplakalam 🤫 to doczytalam wszystko.
Bo tak musialam z moja sobie pogadac, bo zawał sprawil ,ze nic nie rozumialam, a podstawowe ryzyko mnie od razu rąbneło po gałach 😒
Na samym dole, mam napisane również słownie: Kalkulacja indywidualnego ryzyka wykonana zgodnie z kryterium (...) WYKAZUJE NISKIE RYZYKO wystąpienia Trisomii 13,18,21 u płodu i nie stanowi wskazania do badania inwazyjnego. 🤓
 
Do góry