reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie🙋🏼‍♀️
Chciałabym dołączyć do Waszego grona, mam termin 28.02/01.03.
Aktualnie 17tc 16+2 ciąża bliźniacza. Wstępnie chłopczyk i dziewczynka. W piątek mam kolejna wizytę i mam nadzieję, że uda się potwierdzić. 🥰
Witamy witamy 😀😀 i gratulacje ❤️ oh ja całe życie marzyłam o bliźniakach 🥰🥰 niestety tylko mam taki znak zodiaku 😂🤣😇
 
Dziewczyny a poiwiedzcie mi między 12 a 20 tyg idziecie jeszcze na usg? Ja mam w karcie zapisane ze następne ok 20 tyg ale to tak długo ze chyba nie wytrzymam ☺
Ja chodzę na wizyty co 4 tyg. Ale już teraz mam tylko badanie ginekologiczne. Dodatkowo mam 21 tc badanie połówkowe i wtedy będzie usg
 
To widzę, że nie tylko ja mam dwie lewe ręce w ciąży.
Nie potłukłam jeszcze niczego, ale jak mam się za bardzo nie schylać, to notorycznie mi coś leci z rąk i sru na podłogę...
Do tego pocę się! Noż kurde jak ja się pocę i tam też... 🤯
Mam przytkane na nowo ucho, boli mnie głowa, jest gorąco jak nie wiem,,,,
Brzucha to dzis wcale nie czuje nic a nic , co oczywiście mnie stresuje.
A co do placzu, ost. w rozmowie, jakiś tam wspominkach poryczalam się 8 razy ( moj policzył )🙄🤪
Jeeeju ja mam to samo... No nie dość ze wysłowić się nie mogę jakby mi ktoś język zawiązał to jesZcze wszystko z rak leci 🧐 ostatnio już mój mąż się z tego śmiał bo widział co się dzieje 😂 także łącze się 😀
 
U mnie dziś dokładnie ta sama sytuacja. Wchodzę do przychodni i ekran termometru zaświecił się pielęgniarce na czerwono - ma pani 37,3 i nie mogę panią wpuścić. Grzecznie tłumaczę, że jestem w ciąży i moja normalna temperatura wynosi teraz ok. 37,1, a dodatkowo stałam w gigantycznym korku i słońce świeciło mi centralnie w twarz. Nic nie dało, siedziałam 20 min pod klimatyzatorem i czekałam aż spadnie mi temperatura 🙈 Dobrze, że u pani doktor była obsuwa czasowa, bo przepadłaby mi pewno wizyta.
U mnie raz na jednej wizycie miałam tak samo. Temperatura 37.6 i nie chcieli mnie wpuścić i też siedziałam pod kilmatyzatorem i czekalam ale co się dziwić skoro na dworze 30 stopni człowiek czeka przed przychodnia bo przecież wpuszczaja pojedynczo. Po 10 minutach temperatura spadła na 36.8 i już nie było problemu żeby wejść 😉 paranoja z tym wszystkim ☺️
 
reklama
Do góry