reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Przyznałaś się o ciąży? Współczuję, ale mam podobnie tylko z babcią. Kiedyś moja kuzynka powiedziała mi bardzo mądre słowa, że nie ma zamiaru spędzać czas z osobami które ja demotywują i faktycznie tak robi. Z babcią nie ma żadnego kontaktu i jeszcze z paroma osobami z rodziny. Ja tez w tej chwili olewam takich ludzi. Nie przejmuj się to oni będą kiedyś żałować nie ty 🙂 a a Ty ciesz się ciaza bo szybko minie 🙃
Tak przyznałam się bo zostawiłam na stole moją kartę ciąży i wiem że była przeglądana 🤷Więc wyłożyłam kawę na ławę a ona do mnie O Jezu ja nie wiem co wy chcecie co wy robicie i się zawinęła 🤦Teraz pewnie siedzi w pracy i myśli
 
reklama
Tak jest ze wszystkim , 500 plus tez wszystkim a my np nie dostajemy tylko rodzinne z Luxa a oni tam się dziwia i nam każą co chwila ty składać papiery ze jak to nam się tu nie należy 🤦‍♀️ albo np ten bon turystyczny. Ja osobiście nie mogę go pobrać i myślę że przez ten sam powod co 500 plus . Także Polska rzeczywistosc 🙄
Ale mieszkacie w Polsce i jesteście tu zameldowani? Ja rodzinnego to nie mam bo to jest zależne od dochodu. Ale 500 plus wszystkim się należy
 
Przyznałaś się o ciąży? Współczuję, ale mam podobnie tylko z babcią. Kiedyś moja kuzynka powiedziała mi bardzo mądre słowa, że nie ma zamiaru spędzać czas z osobami które ja demotywują i faktycznie tak robi. Z babcią nie ma żadnego kontaktu i jeszcze z paroma osobami z rodziny. Ja tez w tej chwili olewam takich ludzi. Nie przejmuj się to oni będą kiedyś żałować nie ty 🙂 a a Ty ciesz się ciaza bo szybko minie 🙃
Tak przyznałam się bo zostawiłam na stole moją kartę ciąży i wiem że była przeglądana 🤷Więc wyłożyłam kawę na ławę a ona do mnie O Jezu ja nie wiem co wy chcecie co wy robicie i się zawinęła 🤦Teraz pewnie siedzi w pracy i myśli
 
Któraś z was miała wczoraj wizytę u dermatologa ? Jak wizyta, wszystko ok ?

Nie wytrzymałam zadzwoniłam do tej położnej z prośbą o wyjaśnienie dlaczego odmówiła mi przyjęcia 😛 powiedziala że mam przyjść 2.10 i mnie przyjmą 💪💪💪. Chyba ciąża dodaję mi odwagi.

Dzięki dziewczyny za radę o mieszkaniu, zdecydowaliśmy się na większe. Na 4 ostatnim piętrze bez windy. Ja nie chcę mieć nad sobą żadnych sąsiadów. A wózek zostawie na dole. Mam nadzieję że zejdą z ceny i podpiszemy umowę. Syndrom wicia gniazda chyba się zaczyna.

MamaTolka będzie dobrze, nie ma innej opcji.
 
Tak przyznałam się bo zostawiłam na stole moją kartę ciąży i wiem że była przeglądana 🤷Więc wyłożyłam kawę na ławę a ona do mnie O Jezu ja nie wiem co wy chcecie co wy robicie i się zawinęła 🤦Teraz pewnie siedzi w pracy i myśli
No kurde zamiast cieszyć się twoim szczęściem że się spełniasz że bedzie maleństwo. To oni rzucają focha jakbyście co najmniej mieli obarczac ich opieką dzidzi.
Ale mnie emocje ostatnio ponoszą
 
154 , zdziwiłam się bo lekarz mowil ze 164 , ale czytałam ze na tym urządzeniu najlepiej jak pokazuje od 120 do 170 chyba. Myślę że na uderzenia nie ma co patrzeć bo to nie jest sprzęt jaki maja lekarze.

Jumper model JPD-100 E koszt 250 zł z allegro. Trzeba patrzeć na takie które mają certyfikat , wtedy jest bezpieczny. Myślę że telefon w pobliżu brzucha może wyrządzić wiecej szkód niż to urządzenia, raz na dzień dosłownie parę sekund. Wiecej nie potrzeba, kiedy już się znajdzie serducho. O USG tez tak piszą ze niebezpiecznie . Nie ma co zabardzo słuchać ludzi , myślę że warto zasięgnąć opini chociażby lekarza niż anonimowych osób z forum . Nie naszego oczywiście 🤪 tylko takich przypadkowych. Specjalnie czasami głupoty wypisują. Ja polecam ❤❤
No właśnie mi zależało żeby dobrze te uderzenia pokazywało. Ja raz wyłapię, raz nie. Raz ilość uderzeń jest w porządku. Później zdecydowanie mniej i się denerwuje.
Tez słyszałam ze to dziecko stresuje itp. I zgłupiałam. Nie robię codziennie.
@Kerwinina a o co chodzi Twojej mamie? Jest zła ze w ciąży jesteś? 😱 a to niby czemu? Bo ciężko mi to zrozumieć. Przecież to nie jej sprawa.
 
No kurde zamiast cieszyć się twoim szczęściem że się spełniasz że bedzie maleństwo. To oni rzucają focha jakbyście co najmniej mieli obarczac ich opieką dzidzi.
Ale mnie emocje ostatnio ponoszą
Właśnie tak to rozumiem że pewnie sobie wyobraża że będzie musiała się zajmować gdzie ani jednym się nie zajmowała bo zawsze twierdzi że mi lepiej wychodzi😄
 
No właśnie mi zależało żeby dobrze te uderzenia pokazywało. Ja raz wyłapię, raz nie. Raz ilość uderzeń jest w porządku. Później zdecydowanie mniej i się denerwuje.
Tez słyszałam ze to dziecko stresuje itp. I zgłupiałam. Nie robię codziennie.
@Kerwinina a o co chodzi Twojej mamie? Jest zła ze w ciąży jesteś? 😱 a to niby czemu? Bo ciężko mi to zrozumieć. Przecież to nie jej sprawa.
Kto by to wiedział 🤦Ona tak na wszystkie ciążę moje reaguje. Pamiętam jak powiedziałam o pierwszej to przez 3 godz mówiła O Jezu O Jezu i co teraz taka młoda jesteś (a miałam 25 jak zaszłam) a ojciec to się napił z moim i cieszył michę jak głupi😁a mamuśka usiadła na kanapie i w tym miejscu cały czas siedziała
 
@Kerwinina jak mój mąż powiedział teściowej że zaczynamy się starać to ona z tekstem że za wcześnie.. ja mam już 28 a mąż 32.
Teraz na każdym kroku powtarza że będzie pracować dłużej i jakoś nie widzę u niej radości.
A za 2 tyg mamy imprezę rodzinna w plenerze to dała mi złota radę że mam ubrać się ciepło a nie świecić brzuchem. 🙈
Wczoraj mąż ją zgasił bo mówiliśmy że chcemy większe mieszkanie bo planujemy więcej niż jedno dziecko. A ona że jedno może nam wystarczy. To jej powiedział że nie będziesz nam pod kołdrę zaglądała i decydowała o mojej rodzinie i godzinę była obrażona.
Ja mam wrażenie że ona nie czuje się na babcie i dlatego te teksty.
 
reklama
Ale mieszkacie w Polsce i jesteście tu zameldowani? Ja rodzinnego to nie mam bo to jest zależne od dochodu. Ale 500 plus wszystkim się należy
Mieszkamy w Polsce ,meldunek tez tu jest . Ja bezrobotna , maz zatrudniony w Luxemburgu. Powiedzili ze gdybym ja mialam tu jakieś zatrudnienie to wtedy tak a w innym przypadku nie. Nam nie zależy bo suma sumarum bo byśmy dostali to samo . A tam przelew przychodzi co miesiąc. A gdybyśmy dostawali tu w Polsce to byśmy musieli co pół roku rozliczać się z Luxem 🤦‍♀️ także jest lepiej w ten sposób. Ale sam fakt ze Polska umywa ręce od płacenia skoro wszystkim sie należy.
 
Do góry