reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nie wiem czy można ale mi zawsze pomagała

Nie wiem czy można ale mi zawsze pomagała herbata z dużą ilością soku z cytryny i 2 łyżeczki miodu szlafrok do spania przez noc poty mnie zalewały a rano jak ręką odjął 👍😉
Warto zaopatrzyć się sokiem z czarnego bzu. Niedosc ze pyszny , zdrowy i mi zawsze pomaga. A gdy akurat mi się skończy to tak jak piszesz herbata z cytryna i miodem. Ja juz profilaktycznie piję, jak tylko się słabiej czuje.
 
Oo to mnie pocieszyłaś trochę 🤗 miło...haha.
Haha ja słyszałam już od córki ze co się ze mną dzieje 🤣🤣 no mnie wola do lekcji i zanim wejdę na górę po schodach to nie mam siły mówić, taka mnie zadyszka łapie... i musze odsapnąć najpierw na łóżku.... pod koniec to w ogóle się na dół przeniosę zeby po tych schodach nie wchodzić 🤔🤪🤣🤣
 
Nie poddawaj się złym myślom będzie dobrze musi być ☺ Pamiętaj że Twoje dziecko jest silne i tyle czasu wytrwało także głowa do góry i zaufaj że na górze ktoś czuwa nad Nami wszystkimi 😊
Wiem myślę tak i ufam Bogu wiem że każdy ma różne wartości i to sprawa każdego indywidualna Ale ja naprawdę czuje obecność Boga w tym fakcie o to że nadal funkcjonuje jakoś, jakąś nie ludzka siła mnie trzyma.
Bardzo bym chciała cud i wsyztsko bym za ten cud oddała Ale z drugiej strony patrzę też realnie .
 
Haha ja słyszałam już od córki ze co się ze mną dzieje 🤣🤣 no mnie wola do lekcji i zanim wejdę na górę po schodach to nie mam siły mówić, taka mnie zadyszka łapie... i musze odsapnąć najpierw na łóżku.... pod koniec to w ogóle się na dół przeniosę zeby po tych schodach nie wchodzić 🤔🤪🤣🤣
To mi syn dzisiaj zadał pytanie...widza ze brzuch rośnie, i tak dzisiaj podniosłam koszulkę do góry a młodszy „wow”, straszy spytał „to ty taka gruba będziesz pod szkole chodziła”? 😆 dziwnie się poczułam. Mówię mu ze brzuch ciążowy to nie grubość a on „to tylko brzuch będzie duży a reszta jak jest”. Chyba racji nie miał haha
 
Dopiszcie i mnie do zamkniętej
Dołączam wszystkie które chcą. Wspólnie ustalimy jakiś regulamin już jak powstanie grupa. Wydaje mi się że bez przesady że będziemy wyrzucać dziewczyny które piszą mało. Nie każdy ma humor/czas/chęci żeby nie wiadomo jak się rozpisywać. Ja też jestem tu rzadko i raczej moje wpisy są monotematyczne ostatnio, za co przepraszam [emoji846] ale moje myśli krążą w okół amniopunkcji głównie. Z drugiej strony to będzie grupa zamknięta więc obserwatorów którzy raz napisali hej jestem Ania i też mam termin na marzec, nie będziemy chciały bo po to jest grupa zamknięta żeby ich uniknac. A w necie jest milion for z których obserwatorzy mogą korzystać, w tym przecież te które zostaje bez zmian.
Boże nadrobić was to graniczy z cudem...
Mam taki kwas w rodzince A do tego trudny orzech do zgryzienia że mam takie nerwy że jeść nie mogę...Ale to wam opowiem na zamkniętej...
Taka jestem zmęczona,słaba A im bliżej wizyty tym większy strach czy serduszko bije , czy zdrowy maluch eh... miałam się oszczędzać a ostatnie tyg tak dają się we znaki że serio się boję....

Trzymam kciuki za wszystkie badania
 
Dopiszcie i mnie do zamkniętej Boże nadrobić was to graniczy z cudem...
Mam taki kwas w rodzince A do tego trudny orzech do zgryzienia że mam takie nerwy że jeść nie mogę...Ale to wam opowiem na zamkniętej...
Taka jestem zmęczona,słaba A im bliżej wizyty tym większy strach czy serduszko bije , czy zdrowy maluch eh... miałam się oszczędzać a ostatnie tyg tak dają się we znaki że serio się boję....

Trzymam kciuki za wszystkie badania
Nie denerwuj się. Współczuje nerwów. Tez obecnie mam ciężki orzech do zgryzienia ale jak wspomniałaś, niedługo będzie zamknięta 😉😉
 
reklama
Do góry