reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nie mogę znowu spać :/ okropne to jest, zastanawiam się kiedy się wyspie
A ja spie całe noce oprócz pobudki na siusiu 3 razy to zasypiam od razu ... raz się najadlam na noc to nie mogłam spać. A teraz nie jem po 19.00 i odziwo wytrzymuje , rano płatki z dziećmi jem i później dopiero cos. Wlasnie w porównaniu do poprzednich ciąż jem bardzo mało. 🤔 i nie mam napadów głodu, można powiedzieć że wogole nie jestem głodna...
 
reklama
A ja spie całe noce oprócz pobudki na siusiu 3 razy to zasypiam od razu ... raz się najadlam na noc to nie mogłam spać. A teraz nie jem po 19.00 i odziwo wytrzymuje , rano płatki z dziećmi jem i później dopiero cos. Wlasnie w porównaniu do poprzednich ciąż jem bardzo mało. 🤔 i nie mam napadów głodu, można powiedzieć że wogole nie jestem głodna...
I tak cały dzień bez jedzienia wytrzymujesz?? Ja się glodna co 2h robię i muszę coś skubnąć. Po 19 też już nic nie jem bo mi się nie chce.
 
Dziewczyny, a kiedy mierzycie ciśnienie? Rano? Przed jedzeniem? Ja się martwię, bo od kilku dni mam niższe niż od początku ciąży i strasznie boli mnie głowa... Ja zawsze miałam takie ciśnienie jak mam teraz, ale odkąd zaszłam miałam podwyższone, takie powyżej 120.
 
I tak cały dzień bez jedzienia wytrzymujesz?? Ja się glodna co 2h robię i muszę coś skubnąć. Po 19 też już nic nie jem bo mi się nie chce.
Jem normalnie śniadanie, jakiś obiad i kolacje tez tak o 19.00 z dziećmi. Tylko nie jestem głodna, jedynie jak się zdrzemne w dzień i po pobudce to wtedy tak jestem głodna i mam na coś chęć zazwyczaj jakiś fast food. Ale ogólnie jem naprawde normalnie. Narazie to nawet troszkę sama się ograniczam bo nie chce do 100 dojść a już waze 77 przy wzroście 164 🤯 jest 15 tc a ja 4 kg przytyłam. Ogolnie z dziećmi które mam 30 kg do przodu i to była moja wina , nawet maz mowi ze ja nie przytyć zabardzo w 4 miesiącu a bylam szczuplutka to żarłam na hama zeby ten kg do przodu iść wiem głupia bylam. Teraz już ponad 30 lat i wiem ze ciężej byłoby zrzucić parę kg. Mam nadzieje do tych 10 kg przybrać i tak będę się pilnować. Na początku było gorzej bo co chwila cos jadłam ale się opanowałam w porę. Nigdy do szczupłych nie należałam i zawsze marzyłam o szczuplej sylwetce. Mam taki plan 🤣🤣 zeby po 3 ciazy zwalić trochę kg. 🤪😅😅😅 hahahah ale jeszcze moze wszystko przedemna
 
Jem normalnie śniadanie, jakiś obiad i kolacje tez tak o 19.00 z dziećmi. Tylko nie jestem głodna, jedynie jak się zdrzemne w dzień i po pobudce to wtedy tak jestem głodna i mam na coś chęć zazwyczaj jakiś fast food. Ale ogólnie jem naprawde normalnie. Narazie to nawet troszkę sama się ograniczam bo nie chce do 100 dojść a już waze 77 przy wzroście 164 🤯 jest 15 tc a ja 4 kg przytyłam. Ogolnie z dziećmi które mam 30 kg do przodu i to była moja wina , nawet maz mowi ze ja nie przytyć zabardzo w 4 miesiącu a bylam szczuplutka to żarłam na hama zeby ten kg do przodu iść wiem głupia bylam. Teraz już ponad 30 lat i wiem ze ciężej byłoby zrzucić parę kg. Mam nadzieje do tych 10 kg przybrać i tak będę się pilnować. Na początku było gorzej bo co chwila cos jadłam ale się opanowałam w porę. Nigdy do szczupłych nie należałam i zawsze marzyłam o szczuplej sylwetce. Mam taki plan 🤣🤣 zeby po 3 ciazy zwalić trochę kg. 🤪😅😅😅 hahahah ale jeszcze moze wszystko przedemna
I jeszcze dodam ze jem lekkie rzeczy np serek wiejski , albo płatki wlasnie i wogole nabiał wchodzi dobrze
 
ojej, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
A ciśnienie pewnie z nerwów wyższe. Ja na co dzień mam książkowe a na wizycie u ginka zawsze podwyższone, niby człowiek nie chce się denerwować ale samo z siebie stresik się robi
Ja ogólnie mam problem z sercem i ciśnieniem jem leki na ciśnienie a że jeszcze wczoraj była zmiana pogody to już wogole wariowało to ciśnienie i głową boli do dziś.
 
Witam wszystkie Mamusie 🙋🏼‍♀️🥰

Kamień mi spadł z serca, u ginekologa chcieli żebym jutro szybciej przyszła 🙈🙄😂

Ja wczoraj miałam dziwny wieczór, tuż przed spaniem bardzo się pocilam jakbym miała gorączkę, ale nie było. Czyżby taka reakcja na stres🤔 Już drugi raz w ciąży tak mi się zdarzyło.
Ogólnie jestem cały czas na sterydach, które pomału od dziś będę odstawiać i może one taki wpływ mają 🤔
 
reklama
Wypuszcza mnie z zaleceniami więcej leżeć nic się poruszać mam duphaston i luteinę i kontrolna wizytę u kardiologa i jak będę więc odpoczywać to jest szansa że to łożysko się jeszcze podniesie
Kochana, odpoczywaj jak najwięcej. Łóżeczko, herbatka, fajna książka i relaksik☺️ Dasz radę, bo jesteś silna babka💪
 
Do góry