reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy któraś z Was tak w 15 tyg (14+2) miała takie pulsujące bóle w podbrzuszu zlokalizowane bardziej z lewej strony ale zdecydowanie lewy środek. Trwające jakiś tam czas potem spokoj i znów. Bo ja tam mam i sie boje oczywiscie, a może to jelita, a może nie yh
Wow las rąk 😅
 
Ostatnia edycja:
Piszecie o świętach. Ja...mam pierd...i pisze to szczerze. Przeżywam bardziej niż dzieci. A ozdabianie domu to ja zaczynam na początku grudnia 🙈 zreszta u nas tak to wyglada, bo od 1 stycznia już ściagają ludzie ozdoby, rozbierają choinki. Ja wole właśnie przed przezywać ten czas. Śniegu tylko brakuje😭 ale u nas śniegu w całym roku jak na lekarstwo. Chociaż w Polsce w ostatnich latach rzadko był tez snieg na święta. Uwielbiam światełka, okna ozdobione, girlandy itp. Mąż czasami mówi ze za dużo tego mamy ale mówić sobie może. Ciekawe jak w tym roku powieszę na okna światełka?! 🤔😂 jak właśnie skończyłam kosić ogród i zaniemogłam. Ja nie wiem co się dzieje, przecież ani nie przytyłam tyle jeszcze ani brzucha dużego nie mam, szok po prostu. I męczące to. Ale marudzę już drugi dzień wiec przestaje 🤐

@MamaTolka super, ze ogarnełaś zamknięty. Dziękujemy. A za Twoją dzidzie trzymam kciuki z całych sił ✊
 
Piszecie o świętach. Ja...mam pierd...i pisze to szczerze. Przeżywam bardziej niż dzieci. A ozdabianie domu to ja zaczynam na początku grudnia 🙈 zreszta u nas tak to wyglada, bo od 1 stycznia już ściagają ludzie ozdoby, rozbierają choinki. Ja wole właśnie przed przezywać ten czas. Śniegu tylko brakuje😭 ale u nas śniegu w całym roku jak na lekarstwo. Chociaż w Polsce w ostatnich latach rzadko był tez snieg na święta. Uwielbiam światełka, okna ozdobione, girlandy itp. Mąż czasami mówi ze za dużo tego mamy ale mówić sobie może. Ciekawe jak w tym roku powieszę na okna światełka?! 🤔😂 jak właśnie skończyłam kosić ogród i zaniemogłam. Ja nie wiem co się dzieje, przecież ani nie przytyłam tyle jeszcze ani brzucha dużego nie mam, szok po prostu. I męczące to. Ale marudzę już drugi dzień wiec przestaje 🤐

@MamaTolka super, ze ogarnełaś zamknięty. Dziękujemy. A za Twoją dzidzie trzymam kciuki z całych sił ✊
No jak powiesisz? Męża rękami hihi
Ja Ci powiem widzę w tym plusy, bo zawsze nasze drugie połowy będą więcej zaangażowane w wystrój wnętrza.
Właśnie ten śnieg to już na prawdę mógłby być, to jest cudowna sprawa na świeta,
Możesz marudzić, my to rozumiemy,
Ale oszczędzaj się kobito, odpoczywaj w przerwach. :)
 
A może zaczyna się coś ruszać? :p
E wątpię, ja nie wiem jeszcze czego się spodziewać, moja siostra w 1 ciązy ruchy czula juz z końcem 15 tyg. ,a w 2 ciązy dopieor w 20tym. Ale to ponoć bardziej jak motyle w brzuchu, a nie uczucie bólu,
Może się wypowiedzą dziewczyny co urodzily? Jakie to uczucie?
ale te moje bóle mnie oczywiście stresują, oby to jelita, ale i tak się boję.
 
Czy któraś z Was tak w 15 tyg (14+2) miała takie pulsujące bóle w podbrzuszu zlokalizowane bardziej z lewej strony ale zdecydowanie lewy środek. Trwające jakiś tam czas potem spokoj i znów. Bo ja tam mam i sie boje oczywiscie, a może to jelita, a może nie yh
Wow las rąk 😅
Z synem ruchy pierwsze czułam w 16 tyg a z córką 15 tyg jak dla mnie to uczucie jak by mi rybka pływała w brzuchu to takie muśnięcia są teraz mam 16 tyg i coś już powoli zaczynam odczuwać i jestem pewna że to już dzieciątko 😁
 
No jak powiesisz? Męża rękami hihi
Ja Ci powiem widzę w tym plusy, bo zawsze nasze drugie połowy będą więcej zaangażowane w wystrój wnętrza.
Właśnie ten śnieg to już na prawdę mógłby być, to jest cudowna sprawa na świeta,
Możesz marudzić, my to rozumiemy,
Ale oszczędzaj się kobito, odpoczywaj w przerwach. :)
Ale przecież On mi nie powiesi dobrze 😂😂😂
Wiadomo, ze będzie wieszał. Choć to frajda dla mnie.
Ja pierwsze ruchy czułam w 20 tyg, w pierwszej i drugiej ciąży. Teraz wieczorami mam wrażenie jak leżę ze coś się tam przelewa ale pewna nie jestem. Może to jedzenie z całego dnia?!
 
reklama
Mnie dziś cały dzień brzuch boli na dole, ale mam nadzieję że to jelita. W końcu ani nie dzwigalam ani nic a dwa dni temu na badaniach wszystko było ok. Wątpię żeby aż tak się mogło coś wydarzyć. Jak się nasili to będę się martwic
 
Do góry