reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Pojechałam dziś po spodnie czy któraś z Was też wygląda tak okazale??
Juz nie da się ukryć ❤ ja to wyglądam jak w 6 miesiącu 🤦‍♀️ ale zawsze szybko mi brzuch wywalało...
Dzis rozmawiałam z koleżanką , urodziła rok temu córeczkę. I mowie jej za chyba chlopak będzie a ona się śmieje ze jej Laura do 30tc miala być chłopakiem 🤯 dwa razy lekarz mowil jej ze chłopak. 🤣🤣 słyszałyście o takich przypadkach ? Kiedy ok rozumiem ale teraz ?
 
reklama
Juz nie da się ukryć ❤ ja to wyglądam jak w 6 miesiącu 🤦‍♀️ ale zawsze szybko mi brzuch wywalało...
Dzis rozmawiałam z koleżanką , urodziła rok temu córeczkę. I mowie jej za chyba chlopak będzie a ona się śmieje ze jej Laura do 30tc miala być chłopakiem 🤯 dwa razy lekarz mowil jej ze chłopak. 🤣🤣 słyszałyście o takich przypadkach ? Kiedy ok rozumiem ale teraz ?
Tak mój syn do 28 tygodnia był dziewczynka 😂 😂 😂
 
Widzisz u mnie tez taka przeziernośc, usg super, a ten wynik zespol Downa to u mnie byl 1: 1600 cos tam i mi moja powiedziala, ze to jest niskie ryzyko.
Pozwolę sobie wkleić:

  • Według rekomendacji Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, wyniki uznawane za nieprawidłowe to takie, które określają ryzyko równe lub wyższe niż 1 : 300.
  • Pośrednie ryzyko trisomii 21. to obliczone ryzyko wystąpienia trisomii, wynoszące od 1:300 do 1:1000.
  • Wysokie ryzyko trisomii 21. to obliczone ryzyko wystąpienia u płodu trisomii wynoszące powyżej 1:300.
Więc moja kochana nie masz pośredniego, a niskie. :)
Pośrednie ryzyko wystąpienia trisomii 21 i wysokie ryzyko trisomii 21. – co dalej?
Gdy ryzyko wystąpienia trisomii 21. wynosi między 1:100 do 1:1000, zalecane są dalsze badania i rekomendowane jest wykonanie badania płodowego DNA – takiego jak test NIFTY pro. [1]
No ja teoretycznie mam pośrednie, bo 987, ale uspokoiłam się, bo to jednak prawie niskie a nie prawie wysokie. W każdym razie dopytywałam 2 razy, czym mam robić coś dodatkowo i mówił, że zalecenia nie ma, chyba że chcę dla siebie samej
 
No ja teoretycznie mam pośrednie, bo 987, ale uspokoiłam się, bo to jednak prawie niskie a nie prawie wysokie. W każdym razie dopytywałam 2 razy, czym mam robić coś dodatkowo i mówił, że zalecenia nie ma, chyba że chcę dla siebie samej
A sorki, faktycznie, widziałam co chciałam, ze tam jest 1:1987 , ale to nic i tak jest ok i będzie dobrze. 😘
 
Pojechałam dziś po spodnie czy któraś z Was też wygląda tak okazale??

Ja. 🙋‍♀️
Nie wiem czy nie większy... Jak w 6 miesiącu. Jutro dopiero 16+0.

Ruchow jeszcze nie czuję i myślę, że później będę czuła ze względu na łożysko. Na tym etapie już czułam. Były to identyczne odczucia jak przy ruchach jelit, np po gazowanych napojach. Mało romantyczne porównanie. :-D
 
Hi hi żeby super wygładać musiałabym miec z 180, a ja mam 173,5 🤪
Eee to nie jest zle! Ja mam 172 i jak szlam do porodu to ważyłam...ponad 90 kg 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ No ale jak się 30 kg przytyło....a dużo osób mówiło ze nie widać tego po mnie tzn te osoby co wiedziały o mojej wadze czyli sztuk 4 😂😂😂


No to wyglądamy podobnie😁 Myślę, że na zamkniętej posypie album ciążowych fotek🤭
Tez tak myśle. Mam już kilka ale czekam właśnie na zamknięta grupę
 
reklama
Do góry