reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Powiem Wam coś :>
Kocham Święta Bożego Narodzenia, z resztą jesień tez...
Siedzę i oglądam ozdoby świąteczne 🙊🙉🙈 😂😂😂
W końcu ktoś taki jak ja 😂😂😂 tez uwielbiam okres jesieni, kiedy szybko robi się ciemno, kiedy jest zimno, czuć święta itp. Zawsze mi mówili ze dziwna jestem 🤷🏻‍♀️
wiadomo w lato tez fajnie jak dzieci w basenie w ogródku, ja na leżaku czy na wczasy się leci ale jednak wole zimę.
 
W końcu ktoś taki jak ja 😂😂😂 tez uwielbiam okres jesieni, kiedy szybko robi się ciemno, kiedy jest zimno, czuć święta itp. Zawsze mi mówili ze dziwna jestem 🤷🏻‍♀️
wiadomo w lato tez fajnie jak dzieci w basenie w ogródku, ja na leżaku czy na wczasy się leci ale jednak wole zimę.
Ja to lubię dom przystroic choinkę ubrać ale jak przychodzą święta to już nie czuje tej euforii. Może dlatego że wszystko jest wystrojone od listopada a zawsze uwielbiałam te święta tą magię
 
Dziewczyny boli was czasem podbrzusze ? Od wczoraj brzuch daje mi w kość.

Dodatkowo czuje od czasu do czasu jakby pękał w środku jakis bąbel. Na odczuwanie ruchów chyba za szybko 14tc + 5
 
Dziewczyny boli was czasem podbrzusze ? Od wczoraj brzuch daje mi w kość.

Dodatkowo czuje od czasu do czasu jakby pękał w środku jakis bąbel. Na odczuwanie ruchów chyba za szybko 14tc + 5
Ja dziś 15 tc, też mnie boli. Czasem ciągnie a czasem po prostu boli. Póki nie ma plamienia, to myślę, że nie ma co się przejmować
 
reklama
Do góry