reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Chcialabym ćwiczyć ale czekam z nadzieją że się krwiak wchłonie i dopiero delikatnie zacznę...kg na plusie brak..za to im bliżej wizyty tym większy strach że serduszko nie bije czy coś...
Moja mama jak byla ze mną w ciąży to cała ciążę śmigała na rowerze. Nawet w terminie porodu pojechali z ojcem na wycieczkę rowerem a ona mu w środku lasu w latach 90 oświadcza, że chyba będzie rodzic [emoji23][emoji23][emoji23]. Urodziłam się tydzień później [emoji3]. Ale ojciec podobno prawie zawału dostał w tym lesie.
Ja kocham rower ale zrezygnowałam z niego, nie wiem w sumie czemu. Miałam takie przeczucie.
Ale najważniejsze by każda z nas czuła się dobrze z tym co robi i żeby sprawiało jej to przyjemność [emoji4].

Dziewczyny ile na plusie ? U mnie 15tc i 2kg
Ćwiczycie mięśnie Kegla i jakieś inne ćwiczenia dla kobiet w ciąży ?
 
reklama
Chcialabym ćwiczyć ale czekam z nadzieją że się krwiak wchłonie i dopiero delikatnie zacznę...kg na plusie brak..za to im bliżej wizyty tym większy strach że serduszko nie bije czy coś...
Ja też czasem mam takie myśli. Jeszcze brałam antybiotyk na bakterie w moczu. (Przyplątała się jakaś paskudna).Czekam na wyniki posiewu a ostatnio znów czuje szczypanie. To potęguje mój strach o dzidzie.

A zmniejsza się ten krwiak ? Będzie dobrze. Trzymam kciuki. Odpoczynek wskazany. 😊

Za 2 tygodnie mam wizytę jak będzie ok to zacznę jakieś lekkie ćwiczenia.
 
Chcialabym ćwiczyć ale czekam z nadzieją że się krwiak wchłonie i dopiero delikatnie zacznę...kg na plusie brak..za to im bliżej wizyty tym większy strach że serduszko nie bije czy coś...
Boże mam to samo z tym serduszkiem...mnie to momentami wykańcza. Dzień dwa po usg chodzę zadowolona. Mija pare dni i znów te myśli. Przekichane. Ja wiem ze poprzednie ciąże traciłam na wcześniejszym etapie ale jednak mam w głowie to ze coś się może stać. U mnie 17tc. Usg w poniedziałek. Modlę się żeby było wszystko ok. Także weekend nerwowy a później mam nadzieje ze do końca tygodnia chociaż będę spokojniejsza.
 
Cześć Dziewczyny! 😁melduję się na forum dość późno - u mnie 14 + 1 tc, to moja druga ciąża, poprzednią straciłam w lutym tego roku, w 9tc, dodatkowo mam dwurożną macicę, dlatego jakoś bałam się cieszyć, żeby nie zapeszyć. Na szczęście do tej pory wszystko jest w porządku, czekamy na dziewczynkę, termin mam na 19.03 😊 pozdrawiam Was! 😘
 
Ja też czasem mam takie myśli. Jeszcze brałam antybiotyk na bakterie w moczu. (Przyplątała się jakaś paskudna).Czekam na wyniki posiewu a ostatnio znów czuje szczypanie. To potęguje mój strach o dzidzie.

A zmniejsza się ten krwiak ? Będzie dobrze. Trzymam kciuki. Odpoczynek wskazany. [emoji4]

Za 2 tygodnie mam wizytę jak będzie ok to zacznę jakieś lekkie ćwiczenia.
No właśnie ostatnio nie zmniejszył się ani trochę czekam teraz jak będzie..chciałabym już czuć malucha to byłabym spokojniejsza....

Kto wizytuje w najbliższym tygodniu????
 
Moja mama jak byla ze mną w ciąży to cała ciążę śmigała na rowerze. Nawet w terminie porodu pojechali z ojcem na wycieczkę rowerem a ona mu w środku lasu w latach 90 oświadcza, że chyba będzie rodzic 😂😂😂. Urodziłam się tydzień później 😀. Ale ojciec podobno prawie zawału dostał w tym lesie.
Ja kocham rower ale zrezygnowałam z niego, nie wiem w sumie czemu. Miałam takie przeczucie.
Ale najważniejsze by każda z nas czuła się dobrze z tym co robi i żeby sprawiało jej to przyjemność 😊.

Dziewczyny ile na plusie ? U mnie 15tc i 2kg
Ćwiczycie mięśnie Kegla i jakieś inne ćwiczenia dla kobiet w ciąży ?
U mnie prawie 17 i - 4 kg😉
 
Boże mam to samo z tym serduszkiem...mnie to momentami wykańcza. Dzień dwa po usg chodzę zadowolona. Mija pare dni i znów te myśli. Przekichane. Ja wiem ze poprzednie ciąże traciłam na wcześniejszym etapie ale jednak mam w głowie to ze coś się może stać. U mnie 17tc. Usg w poniedziałek. Modlę się żeby było wszystko ok. Także weekend nerwowy a później mam nadzieje ze do końca tygodnia chociaż będę spokojniejsza.
Myślałam że tylko ja tak myślę o tym serduszku. Na pewno będzie dobrze i w pon nam napiszesz ze jest piękny maluch i piękne ❤️
 
Jak sobie radzicie z zaparciami do tej pory jabłka i śliwki susozne działały ale już nawet to nie pomaga i poprostu aż się wyć chce jak mam iść do toalety🤪
Ja sobie nie radzę, z takich naturalnych to nic nie pomaga. Ani śliwki ani siemię nic. Kiedyś mi pomagał kebab na ostro💥💥 bo przed ciąża też mialam problemy. Teraz mnie odrzuca od fast foodów 😭
 
reklama
Boże mam to samo z tym serduszkiem...mnie to momentami wykańcza. Dzień dwa po usg chodzę zadowolona. Mija pare dni i znów te myśli. Przekichane. Ja wiem ze poprzednie ciąże traciłam na wcześniejszym etapie ale jednak mam w głowie to ze coś się może stać. U mnie 17tc. Usg w poniedziałek. Modlę się żeby było wszystko ok. Także weekend nerwowy a później mam nadzieje ze do końca tygodnia chociaż będę spokojniejsza.
Myślałam że tylko ja tak myślę o tym serduszku. Na pewno będzie dobrze i w pon nam napiszesz ze jest piękny maluch i piękne ❤

Jezu dziewczyny, ja mam to samo ale u mnie to do tego stopnia jest paranoja że wczoraj jak byłam na wizycie tej nieplanowanej to zastanawiałam się czy lekarz na pewno sprawdził czy serce bije i czy się nie pomylił 🤦‍♀️na szczęście za tydzień planowa wizyta. Jedyne co mnie martwi to to że wczoraj z CRL które lekarz zmierzył, wyszło że dziecko jest 5 dni mniejsze I jakoś od wczoraj o tym myślę. 2 tygodnie temu na prenatalnych miało 6cm, teraz 8.2 cm
 
Do góry