reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No okej. Tylko ja tu nie zaglądam np codziennie ;-) Dlatego pytam, gdzie jest możliwość się dodać.

Ten temat zamkniętej grupy był wałkowany ze 2 tygodnie z takim zamierzeniem, przynajmniej ja tak zrozumialam, zeby dziewczyny zaangażowane na forum mialy mozliwosc podzielenia sie troche bardziej prywatą :) możesz zgłosić się do @MamaTolka bo ona pomagała nam ogarnąć forum. Jednak ja sama zaczynam mieć wątpliwości jaki cel ma forum prywatne w ktorym obserwatorami są osoby które udzielają się raz na 2 tygodnie albo po prostu obserwują. Jasne że nie zawsze się ma ochotę pisać i nie zawsze jest się czym dzielić ale ja nie wiem czy dla mnie samej komfortowe jest uczestniczenie w grupie prywatnej w której wiele osób jest po to żeby być i obserwować;(
 
Kiedys znalazlam link na tym forum, duxo duzo wczesniej, wtedy go sobiebotwozylam ale nie bylam wredy zarejestrowana. W sumie to nie wiem czy to dobry link, bo tam nic sie nie dzieje, lub ja po prostu nie widze. Nie wiem.... i trudno jest mi sie czegos dowiedziec.
 
Ostatnia edycja:
Ten temat zamkniętej grupy był wałkowany ze 2 tygodnie z takim zamierzeniem, przynajmniej ja tak zrozumialam, zeby dziewczyny zaangażowane na forum mialy mozliwosc podzielenia sie troche bardziej prywatą :) możesz zgłosić się do @MamaTolka bo ona pomagała nam ogarnąć forum. Jednak ja sama zaczynam mieć wątpliwości jaki cel ma forum prywatne w ktorym obserwatorami są osoby które udzielają się raz na 2 tygodnie albo po prostu obserwują. Jasne że nie zawsze się ma ochotę pisać i nie zawsze jest się czym dzielić ale ja nie wiem czy dla mnie samej komfortowe jest uczestniczenie w grupie prywatnej w której wiele osób jest po to żeby być i obserwować;(
Popieram
 
Ten temat zamkniętej grupy był wałkowany ze 2 tygodnie z takim zamierzeniem, przynajmniej ja tak zrozumialam, zeby dziewczyny zaangażowane na forum mialy mozliwosc podzielenia sie troche bardziej prywatą :) możesz zgłosić się do @MamaTolka bo ona pomagała nam ogarnąć forum. Jednak ja sama zaczynam mieć wątpliwości jaki cel ma forum prywatne w ktorym obserwatorami są osoby które udzielają się raz na 2 tygodnie albo po prostu obserwują. Jasne że nie zawsze się ma ochotę pisać i nie zawsze jest się czym dzielić ale ja nie wiem czy dla mnie samej komfortowe jest uczestniczenie w grupie prywatnej w której wiele osób jest po to żeby być i obserwować;(
Chyba lekka przesada :) Ja nie zyje forum i internetem. Szczerze mówiąc, dzięki za nakreślenie sytuacji. Wszystkiego dobrego 😉
 
reklama
Chyba lekka przesada :) Ja nie zyje forum i internetem. Szczerze mówiąc, dzięki za nakreślenie sytuacji. Wszystkiego dobrego 😉

Dla mnie osobiście przesadą jest, upominanie się o dostęp do forum zamkniętego w momencie kiedy sama mówisz że wchodzisz tutaj od czasu do czasu poczytać. Od tego jest wątek publiczny na którym jak widać ciągle się udzielamy.
 
Do góry