reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny witajcie po przerwie. Myślałam że jak odstawie sobie internet nie będę nic czytać to mi będzie lżej ale wiecie co? Brakowalo mi was... Tego że też macie takie problemy jak ja, tego wsparcia i w ogóle... Dzisiaj zrobiłam test nifty pro, i będę czekać na wyniki. Ale jakoś tak lżej jakby na sercu, że już zrobiłam co mogłam i nic więcej nie poradzę. Cały czas leżę, przynajmniej do następnej wizyty, chociaż już czuję się na tyle że mogłabym wyjść do sklepu ale się boje ze względu na utraty przytomności. Chyba to się zdarza tylko na czczo więc może to cukier..
 
Ufff ZDROWIUTKIE!! KRWIAK SIE WCHŁONĄL!! płeć nieznana, łożysko nisko położone ale może się podnieść, no i dziwi mnie bo moje dzieci zawsze rosły wg terminu A ten wielkoludek minął termin z OM aż o tydzień :) zamiast 13+4 jest 14+4 [emoji33][emoji33]
I jak po badaniu? [emoji4]
20200923_154148.jpeg
 
Dziewczyny witajcie po przerwie. Myślałam że jak odstawie sobie internet nie będę nic czytać to mi będzie lżej ale wiecie co? Brakowalo mi was... Tego że też macie takie problemy jak ja, tego wsparcia i w ogóle... Dzisiaj zrobiłam test nifty pro, i będę czekać na wyniki. Ale jakoś tak lżej jakby na sercu, że już zrobiłam co mogłam i nic więcej nie poradzę. Cały czas leżę, przynajmniej do następnej wizyty, chociaż już czuję się na tyle że mogłabym wyjść do sklepu ale się boje ze względu na utraty przytomności. Chyba to się zdarza tylko na czczo więc może to cukier..
Fajnie że lepiej się czujesz z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej i zostaje cierpliwie czekać na wyniki ale zobaczysz że wszystko będzie w porządku 😊
 
Dziewczyny w którym tyg w poprzednich ciążach miałyście badanie obciążenia glukozą? Dziś mam 17t, ostatnia wizyta tydzień temu, na kolejnej będę miała 21t ale bardziej chodzi mi o to że lekarz dał skierowanie na glukoze a z tego co czytam robi się ją dopiero 24-28t 🤔 co o tym myślicie?
 
Dziewczyny w którym tyg w poprzednich ciążach miałyście badanie obciążenia glukozą? Dziś mam 17t, ostatnia wizyta tydzień temu, na kolejnej będę miała 21t ale bardziej chodzi mi o to że lekarz dał skierowanie na glukoze a z tego co czytam robi się ją dopiero 24-28t 🤔 co o tym myślicie?
Ja robiłam coś 22-23 tydz ciąży siostra robiła ostatnio w 24 tygodniu ciąży
 
reklama
Cześć wszystkim :) to moja pierwsza ciąża i powoli zaczynam odczuwać potrzebę kupienia ciążowych spodni. Gdzie zaopatrujące się w ciążowe ciuchy? W internecie, macie jakieś sprawdzone sklepy, sieciówki?
Mam nadzieje ze pytanie wcześniej nie padło :/
 
Do góry