reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć wszystkim :) to moja pierwsza ciąża i powoli zaczynam odczuwać potrzebę kupienia ciążowych spodni. Gdzie zaopatrujące się w ciążowe ciuchy? W internecie, macie jakieś sprawdzone sklepy, sieciówki?
Mam nadzieje ze pytanie wcześniej nie padło :/
Ja generalnie mam nadwagę, a teraz z dodatkowym rosnącym brzuszkiem mam problem ze spodniami, więc u mnie popularne hm odpadło. Zamówiłam 2 pary na bonprix i to była całkiem dobra decyzja - jedne jeszcze za duże, a drugie idealne na już, mega wygodne 😊
 
reklama
Haha też czuje córkę ale nie mówię tego na głos i sama sobie tłumaczę że to nie przeczucie A presja otoczenia
Tez czułam tą presję 😏 choć przeczuwałam kolejnego synka. I moje przeczucia się sprawdziły i teraz nagle wszyscy „super”, „będziesz jedyna w domu. Będą cię na rękach nosić” itp. Oprócz jednej koleżanki, która stwierdziła ze mam pecha 😏😉😉 już byłej koleżanki 😂😂😂
 
reklama
Do góry