reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny powiedzcie bo juz ogłupiałam, czy można jeść serek mascarpone? Gdzieś na stronach internetowych jedni twierdzą że nie, drudzy że tak. I bądź tu mądry 😂
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie bo juz ogłupiałam, czy można jeść serek mascarpone? Gdzieś na stronach internetowych jedni twierdzą że nie, drudzy że tak. I bądź tu mądry 😂
Nie wiem czy nie można ale osobiście jem to na co mam ochotę i nie czytam czy mogę czy nie po prostu jem 😁 bo jakby tak czytać to nic nie wolno 😉 jedź na zdrowie 😊
 
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
Ja, właśnie dziś tego doświadczyłam,bóle brzucha nawet po wypróżnieniu, prawie cały dziś tak dziś mam, też nospa, syrop na zaparcia i sok wyciskamy z jabłek.
 
Nie wiem czy nie można ale osobiście jem to na co mam ochotę i nie czytam czy mogę czy nie po prostu jem 😁 bo jakby tak czytać to nic nie wolno 😉 jedź na zdrowie 😊
Jestem w 3 ciąży i powiem ci tak od siebie jem i jadłam to na co mam ochotę unikam tylko surowego mięsa i surowych ryb ale to tylko z obawy o zakażenia pasożytami oraz sera pleśniowego bo tego zabraniają lekarze a tak to wszystko inne na co tylko mam ochotę 😘☺️👌
 
reklama
Do góry