reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To może faktycznie masz przeziębienie... Wiesz, dopóki nie ma ostrych objawów to to się leczy tak samo jak przeziębienie lub grypę, a że w ciąży większości leków nie można brać to i leczenie trwa dłużej....
Też tak właśnie myślę że to ze się przeciąga to wina tego ze niestety nie można zapodać sobie właśnie leków. Bo kiedyś wzięłam coś i szybko było po problemie. A teraz lekarka z POZ kazała mi brać ziołowy Sinupret Extract, irygację robić czasem inhalacje i to wszystko. I tak jeszcze pije wodę z cytryną bądź czosnek do mleka z miodem dodaje. Ale wydaje mi się ze przez ogrzewanie w domu to będę mogła się długo leczyć.
 
reklama
Powiem wam co mnie postawiło dość szybko na nogi. Trochę mnie tylko męczy suchy kaszel a zaczęło się dużym bólem gardła i katarem.

Łyżeczka Wit c (mam taką w proszku) miód i sok. Może być zwykła woda. I tak kilka razy dziennie. Uwaga, wystąpi biegunka ale to dobrze. Herbata, najlepiej z imbirem. Płukanie gardła szałwią, tan. Tum ver. de i parowanki na zatoki. Trochę sinupretu, kilka razy apap tak mnie
gardło bolało. Hals, ten czarny i cukierki z eukaliptusem. Do tego odpoczynek w łóżku i dużo picia ciepłego. Ogólnie w 2 dni o wiele lepiej.
 
Powiem wam co mnie postawiło dość szybko na nogi. Trochę mnie tylko męczy suchy kaszel a zaczęło się dużym bólem gardła i katarem.

Łyżeczka Wit c (mam taką w proszku) miód i sok. Może być zwykła woda. I tak kilka razy dziennie. Uwaga, wystąpi biegunka ale to dobrze. Herbata, najlepiej z imbirem. Płukanie gardła szałwią, tan. Tum ver. de i parowanki na zatoki. Trochę sinupretu, kilka razy apap tak mnie
gardło bolało. Hals, ten czarny i cukierki z eukaliptusem. Do tego odpoczynek w łóżku i dużo picia ciepłego. Ogólnie w 2 dni o wiele lepiej.
Mi sinupret pomaga na zatoki ale za to na gardło mi poszło zapalenie i płukam je woda z wodą utlenioną i psikam goldseptem. Najgorsze ze temperatura 36,2 i bolą mnie czasem mięśnie. Liczę że przejdzie.
 
Powiem wam co mnie postawiło dość szybko na nogi. Trochę mnie tylko męczy suchy kaszel a zaczęło się dużym bólem gardła i katarem.

Łyżeczka Wit c (mam taką w proszku) miód i sok. Może być zwykła woda. I tak kilka razy dziennie. Uwaga, wystąpi biegunka ale to dobrze. Herbata, najlepiej z imbirem. Płukanie gardła szałwią, tan. Tum ver. de i parowanki na zatoki. Trochę sinupretu, kilka razy apap tak mnie
gardło bolało. Hals, ten czarny i cukierki z eukaliptusem. Do tego odpoczynek w łóżku i dużo picia ciepłego. Ogólnie w 2 dni o wiele lepiej.
Będąc w ciąży można brać sinupret?
Pytam bo od tygodnia walczę z zatokami i nic nie pomaga, mleko+czosnek, imbir, parowanki na zatoki, nic nie działa.
 
Będąc w ciąży można brać sinupret?
Pytam bo od tygodnia walczę z zatokami i nic nie pomaga, mleko+czosnek, imbir, parowanki na zatoki, nic nie działa.
Mi lekarz rodzinny zlecił branie dokladnie wersji Sinupret extract. Dzis dzwonilam do lekarza i dalej mam brać i acatar przez 3 dni. Ale na chwile obecna jakby zatoki mi zaczęły puszczać wiec się wstrzymam z tym awatarem. Tez nic nie pomagało mi nic. Dzis o dziwo 8 dnia oddychać zaczęłam normalnie. Cały czas płukam irigasinem bo to też lekarz zalecił.
 
Mi lekarz rodzinny zlecił branie dokladnie wersji Sinupret extract. Dzis dzwonilam do lekarza i dalej mam brać i acatar przez 3 dni. Ale na chwile obecna jakby zatoki mi zaczęły puszczać wiec się wstrzymam z tym awatarem. Tez nic nie pomagało mi nic. Dzis o dziwo 8 dnia oddychać zaczęłam normalnie. Cały czas płukam irigasinem bo to też lekarz zalecił.
Dziękuję bardzo😊
irigasin już mam i chyba dzisiaj to zastosuję. Najbardziej męczy mnie taki tempy ból glowy
 
U mnie już 21 tc., tydzień temu - po połówkowych, w końcu zaczęłam czuć jakieś ruchy. Ale od soboty jakby cisza :( Ile się człowiek nastresuje... Dobrze, że mogę Was poczytać, mieć poczucie, że nie tylko ja mam takie problemy
 
reklama
u mnie tez tak było: trochę ruchów i cisza kilka dni. Teraz już codziennie czuję, dziś nawet już brzuch podskakiwał. Na połówkowym lekarz mówił, że spokojnie do 23 jest czas. Każda z nas i każda ciąża jest inna
 
Do góry