reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jakby coś tam było co by wskazywało że chłopiec
Pani Doktor mówi ze 100% chłopak ale jestem ostrożna. Mam już córkę no i wiadomo nie wiem jak wyglada siusiak na usg 😅 u mnie w całej rodzinie brak chłopców wiec szczęście ogromne, moja córka i mąż tez zadowoleni ale boje się, ze może jednak to nie siusiorek wiadomo lekarze czasem tez się mylą. Może któraś z Was ma synka i wyglądało to u niej podobnie 🙈 tak ogólnie jakby ktoś nie mógł się połapać w zdjęciu to są tam nóżki, dupka i ponoć siusiak
 
reklama
Dziewczyny sytuacja sprzed chwili. Wyszłam przed dom. Akurat była sąsiadka i się mnie pyta co to się dzieje w Polsce, czemu rząd taką krzywdę robi kobietom. Po czym coś tam sobie mówimy a ona do mnie ze sama dokonała takiego wyboru. Ze przerwała ciążę. Bezmózgowie 😢 ma dwójkę dzieci. Miałaby trójkę ale niestety stało jak się stało. Na koniec się prawie pobeczala mówiąc ze nie wyobraża sobie chodzić do końca w tej ciąży.
i właśnie tak sobie pomyślałam, ona nie wyobrażała sobie i zrobiła to co uważała za słuszne. Inna by chciała donosić - jej wybór.
kurw..nie rozumiem czemu w Polsce chcą tego zakazać??!!! Jakoś dziwnie się czułam po tej rozmowie. Szczerze to aż mi głupio było, ze takim echem to się rozniosło po całej Europie.
Bardzo dobrze ze to się rozniosło. Musimy walczyć o swoje rację.
 
Pani Doktor mówi ze 100% chłopak ale jestem ostrożna. Mam już córkę no i wiadomo nie wiem jak wyglada siusiak na usg 😅 u mnie w całej rodzinie brak chłopców wiec szczęście ogromne, moja córka i mąż tez zadowoleni ale boje się, ze może jednak to nie siusiorek wiadomo lekarze czasem tez się mylą. Może któraś z Was ma synka i wyglądało to u niej podobnie 🙈 tak ogólnie jakby ktoś nie mógł się połapać w zdjęciu to są tam nóżki, dupka i ponoć siusiak
Kochana widać ptaka gołym okiem na 1000% synek będzie 😁
 
Hej Powiedzcie mi czy Wam Maluszki też się tak wypinają czasami że aż jest takie dziwnie uczucie tzn robi wam się w jednym miejscu na brzuszku taka kulka??
 
reklama
Do góry