reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja byłam z wizytą u diabetologa otrzymałam insulinę na noc i przed śniadaniem i mam cichca nadzieję że jakoś się to unormuje bo okazuje się że wcześniej leczył mnie koniowal a nie lekarz na cukrzycę i obecny chycil się za głowie że ja i mój organizm jeszcze funkcjonuja a nie wysiadł.
 
Też mam uczucie braku powietrza, wspinaczka po schodach do mieszkania niczym wyprawa w góry 😄
Muszę zainwestować w nowy biustonosz bo czuję, że klatka piersiowa jest uciskana
 
Ja byłam z wizytą u diabetologa otrzymałam insulinę na noc i przed śniadaniem i mam cichca nadzieję że jakoś się to unormuje bo okazuje się że wcześniej leczył mnie koniowal a nie lekarz na cukrzycę i obecny chycil się za głowie że ja i mój organizm jeszcze funkcjonuja a nie wysiadł.
Madzia36181 też jestem pod kontrolą. Tyle, że pomiary cukru no dieta dieta dieta + ruch.
Chociaż ostatnio na czczo mam ciągle cukier ponad normę :(🤔
Dietę udaje Ci się zachować?
 
Madzia36181 też jestem pod kontrolą. Tyle, że pomiary cukru no dieta dieta dieta + ruch.
Chociaż ostatnio na czczo mam ciągle cukier ponad normę :(🤔
Dietę udaje Ci się zachować?
Kochana ja mam cukrzycę już po poprzedniej ciąży ale ona mnie leczyła na typ dwa i cały czas dieta dieta a cukier po 200 albo i ponad okazuje się że mam typ 1 cukrzycy i be z insuliny nie ma szans.
 
Mi 3 lata temu jak ciągle walczyłam z grzybica lekarz polecił płyn do higieny intymniej plivafem przeciwgrzybiczny (taki pomarańczowy), stosuje od tego czasu i od 3 lat nie mam problemów z grzybica. Może być używany w ciąży, więc jak chcesz to stosuj profilaktycznie. Do kupienia w aptece. No i od razu lekarz powiedział, że wszelkie drogeryjne plyny do higieny intymnej mogę wyrzucić.
Hejka.Kupilam ten żel ,czy mogę go używać codziennie?
 
Ja byłam z wizytą u diabetologa otrzymałam insulinę na noc i przed śniadaniem i mam cichca nadzieję że jakoś się to unormuje bo okazuje się że wcześniej leczył mnie koniowal a nie lekarz na cukrzycę i obecny chycil się za głowie że ja i mój organizm jeszcze funkcjonuja a nie wysiadł.
A jakie miałaś wyniki? Pytam bo jestem po krzywej i czekam na wyniki, poprzednio też przechodziła, cukrzyce ciążową tylko mi wystarczyła dieta i glukometr do wyrównania cukrów.
Aaa doczytałam to ja nie doszłam jeszcze do takich wyników i na kontroli po ciąży krzywa była już ok, i na czczo też nie najgorzej.
 
reklama
A jakie miałaś wyniki? Pytam bo jestem po krzywej i czekam na wyniki, poprzednio też przechodziła, cukrzyce ciążową tylko mi wystarczyła dieta i glukometr do wyrównania cukrów.
Aaa doczytałam to ja nie doszłam jeszcze do takich wyników i na kontroli po ciąży krzywa była już ok, i na czczo też nie najgorzej.
Mi nie zrobią krzywej ponieważ naczczo cukier potrafię mimo diety mieć 178 i nikt się nie odważy zrobić mi krzywej przy synu jak zrobili mi krzywa to wywiozło mnie pogotowie do szpitala.
 
Do góry