reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Można tak połączyć to ? Nie powiem ze bym chciała jednak więcej witamin dostarczać. Bo ja jedynie dodatkowo biore witamine C caly czas do femibionu i ten magneb6
Mnie ginekolog poradził, żebym do Femibionu dodała jeszcze dodatkowo jakiś preparat z samym dha, żeby dawka była 600-800. Chyba jeszcze nigdy nie łykałam tylu tabletek w ciągu dnia co teraz w ciąży 🙉
 
reklama
Mnie ginekolog poradził, żebym do Femibionu dodała jeszcze dodatkowo jakiś preparat z samym dha, żeby dawka była 600-800. Chyba jeszcze nigdy nie łykałam tylu tabletek w ciągu dnia co teraz w ciąży 🙉
O cholera nikt mi nic nie mówił, zapytam się ginowi czy mogę zwiększyć dawkę. Ale faktycznie w życiu nie brałam tyle tabletek 😂 jedynie przed ciążą chwilę przed zaczęłam brać jakieś witaminy aby udało się zajść.
 
Hej, a też macie bóle spojenia łonowego i kości w pośladkach? Raz mnie boli z przodu, raz z tyłu, raz w kroku i raz myślę, że to normalne a raz się boję, że za bardzo boli i pewno spojenie za bardzo mi się rozchodzi. Do ortopedy pójdę, ale jeszcze chwilę to potrwa, bo terminy, bo covid, bo wszystko...
 
Cześć Dziewczyny,
Cierpię na lenia i to masakrycznego 😭
Fabryczna mnie doskwiera ból tak jakby kości miednicy się rozchodziły - ale w ostatniej ciąży też tak miałam.
O bólu kręgosłupa nie wspomnę... No ale cóż, moja wina, nie ćwiczę teraz wogóle.
Co do tabletek to już nie wiem którą o której brać , aby nie mieszać 🙄:D
 
Cześć Dziewczyny,
Cierpię na lenia i to masakrycznego 😭
Fabryczna mnie doskwiera ból tak jakby kości miednicy się rozchodziły - ale w ostatniej ciąży też tak miałam.
O bólu kręgosłupa nie wspomnę... No ale cóż, moja wina, nie ćwiczę teraz wogóle.
Co do tabletek to już nie wiem którą o której brać , aby nie mieszać 🙄:D

Ja to tez pol dnia przeleze, i tez plecy mnie bolą. Wcześniej ćwiczyć nie mogłam, jedynie co teraz coś ugotuje, cos posprzątam, i tak z psiną potem leżymy 😂
 
Dziewczyny jakie witaminy bierzecie, pewnie już było gdzieś ale zapytam jeszcze.
Ja biorę pregne plus i osobno pregne dha.
Może któraś bierze jakiś preparat gdzie jest połączenie, a i żeby żelaza było trochę więcej.?

Ja biore mama DHA premium plus oraz dodatkowo magnez.
Ale tam nie ma żelaza, jak potrzebujesz żelazo to możesz brać osobno żelazo z solgaru albo innofer, bo nie powodują zaparć.
 
Cześć Dziewczyny,
Cierpię na lenia i to masakrycznego 😭
Fabryczna mnie doskwiera ból tak jakby kości miednicy się rozchodziły - ale w ostatniej ciąży też tak miałam.
O bólu kręgosłupa nie wspomnę... No ale cóż, moja wina, nie ćwiczę teraz wogóle.
Co do tabletek to już nie wiem którą o której brać , aby nie mieszać 🙄:D
Mnie bolą nogi, jakbym chodziła dużo, a 1-2spacery z psem i to blisko domu resztę córka, w pachwinie też mnie ćmi,starość nie radość, ułożyć się do snu to już tragedia, na placach nie mogę bo mała kopie tak mocno że stwierdziłam że nie lubi jak leżę na placach🙉
 
Hej, a też macie bóle spojenia łonowego i kości w pośladkach? Raz mnie boli z przodu, raz z tyłu, raz w kroku i raz myślę, że to normalne a raz się boję, że za bardzo boli i pewno spojenie za bardzo mi się rozchodzi. Do ortopedy pójdę, ale jeszcze chwilę to potrwa, bo terminy, bo covid, bo wszystko...
Niestety tak też doskwierają bóle no ale takie można nazwać uroki ciąży 🙈🙈
 
Mnie bolą nogi, jakbym chodziła dużo, a 1-2spacery z psem i to blisko domu resztę córka, w pachwinie też mnie ćmi,starość nie radość, ułożyć się do snu to już tragedia, na placach nie mogę bo mała kopie tak mocno że stwierdziłam że nie lubi jak leżę na placach🙉
Moja też nie lubi pozycji na pelcach i na prawym boku wtedy daje taki popis w kopniakach że hej 🙈🙈
 
reklama
Mnie bolą nogi, jakbym chodziła dużo, a 1-2spacery z psem i to blisko domu resztę córka, w pachwinie też mnie ćmi,starość nie radość, ułożyć się do snu to już tragedia, na placach nie mogę bo mała kopie tak mocno że stwierdziłam że nie lubi jak leżę na placach🙉
Ja to sie połoze na plecach to sie czuje ze sie dusze. Juz chyba mi tam macica naciska na to wszystko. Z psem tez ide przed blok a na 2 piętro wchodzę z zadyszką (a ważę 67kg, przytylam jedynie 4kg)
 
Do góry