reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny dziękuję za odp odnośnie położnej. Mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z was słabo odczuwa ruchy? U mnie 25 tc i 3 dni. Poprzednia ciąża 10lat temu i do samego końca syna czułam tylko po wieczornej kąpieli( nie wiem jak wtedy miałam łożysko). Teraz córeczkę zdarza mi się czuć,ale też nie za często i delikatnie. Trochę panikuję,bo łożysko z tyłu to powinnam chyba mocno czuć? Brzuch mam od początku duży, szybko mi wywaliło, może przez to? Chyba też ja z tych mało czujących, bo poprzedniej ciąży skurczy też nie czułam,a okazało się podczas badania,że tam już 4,5cm rozwarcia:)
 
Dziewczyny dziękuję za odp odnośnie położnej. Mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z was słabo odczuwa ruchy? U mnie 25 tc i 3 dni. Poprzednia ciąża 10lat temu i do samego końca syna czułam tylko po wieczornej kąpieli( nie wiem jak wtedy miałam łożysko). Teraz córeczkę zdarza mi się czuć,ale też nie za często i delikatnie. Trochę panikuję,bo łożysko z tyłu to powinnam chyba mocno czuć? Brzuch mam od początku duży, szybko mi wywaliło, może przez to? Chyba też ja z tych mało czujących, bo poprzedniej ciąży skurczy też nie czułam,a okazało się podczas badania,że tam już 4,5cm rozwarcia:)
a próbowałaś trzymać ręce na brzuchu?
 
Dziewczyny dziękuję za odp odnośnie położnej. Mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z was słabo odczuwa ruchy? U mnie 25 tc i 3 dni. Poprzednia ciąża 10lat temu i do samego końca syna czułam tylko po wieczornej kąpieli( nie wiem jak wtedy miałam łożysko). Teraz córeczkę zdarza mi się czuć,ale też nie za często i delikatnie. Trochę panikuję,bo łożysko z tyłu to powinnam chyba mocno czuć? Brzuch mam od początku duży, szybko mi wywaliło, może przez to? Chyba też ja z tych mało czujących, bo poprzedniej ciąży skurczy też nie czułam,a okazało się podczas badania,że tam już 4,5cm rozwarcia:)
Każdy ma inne odczucia i próg bólu a bobasy podobno różny tryb dnia, a może Twój maluszek buszuje w nocy jak śpisz a w dzień odsypia albo ma jeszcze sporo miejsca😉. Jeśli na usg wszystko w porządku to bym się nie przejmowała jak inni czują. Mój maluszek tez jest delikatny, a jak się przyłoży rękę do brzucha to jeszcze bardziej grzeczniutki i trzeba się naczekać aż da jakiś znak😃.
 
Dziewczyny, mam wyniki glukozy: na czczo 83, po 1 godz. 173 i po 2 godz. 147,9. Czy taki wynik jest ok?

Bardziej zaniepokoiły mnie wyniki moczu. Mam w nim ślady białka i bardzo dużo erytrocytów - 3,377 a norma to 30,7 🙈 Wczoraj jadłam buraki, więc może one coś fałszują te wyniki.

Trochę się zmartwiłam 😢
 
Dziewczyny, mam wyniki glukozy: na czczo 83, po 1 godz. 173 i po 2 godz. 147,9. Czy taki wynik jest ok?

Bardziej zaniepokoiły mnie wyniki moczu. Mam w nim ślady białka i bardzo dużo erytrocytów - 3,377 a norma to 30,7 🙈 Wczoraj jadłam buraki, więc może one coś fałszują te wyniki.

Trochę się zmartwiłam 😢

Glukoza powinna być ok😊 pozostałe nie wiem jak interpretować 😉
 
Dziewczyny, mam wyniki glukozy: na czczo 83, po 1 godz. 173 i po 2 godz. 147,9. Czy taki wynik jest ok?

Bardziej zaniepokoiły mnie wyniki moczu. Mam w nim ślady białka i bardzo dużo erytrocytów - 3,377 a norma to 30,7 🙈 Wczoraj jadłam buraki, więc może one coś fałszują te wyniki.

Trochę się zmartwiłam 😢
Glukoza w porządku jest a co do moczu to może powtórz badanie bo zdarzają się błędy ja jutro idę na test obciążenia glukozą w końcu dziś ostatni dzień kwarantanny i w końcu do ludzi wyjdę 😁
 
reklama
Mnie znowu szczypie pęcherz, miesiąc temu furagina i od nowa to samo, w piątek miałam wizytę i nie było bakterii w moczu a dziś szczypie i mam w domu furagine i chyba wezmę, bo na co czekać. Czuję też kopanie dziecka po pęcherzu.
Macie tak?
Sikam bez zapalenia nonstop i to dużo, straszny ucisk na pęcherz dziecka kopy😱a teraz doszło szczypanie😩
 
Do góry