reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Zapytaj jak jest w twoim szpitalu. Ja do porodu nie wiem jeszcze dokładnie co, mam zamiar zapytać położnej co preferują przy porodzie.
 
reklama
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Ja mam kilka koszul do karmienia. Kupiłam więcej żeby mieć na zmianę. A do porodu założę większą koszulkę mojego męża albo taką jednorazową ze szpitala
 
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Mam 3 sztuki i chyba kupię jeszcze 2, bo szykuje mi się trzeci poród wywoływany i nie mam gwarancji, że będzie tak szybki jak ostatnio, wolę być zabezpieczona, a na sam poród mam starą, powyciąganą koszulę nocną i po prostu po porodzie ją wyrzucę - dokładnie tak samo zrobiłam 3,5 roku temu😉
 
Dziewczyny mi chodzi o wklad, czyli kolderke i podusie wlasnie, podusia wiadomo na pozniej. Posciel to to w co powlekamy koldre 😉
Co do koszul ja mam tylko dwie, chyba dokupie taka wlasnie tylko do porodu jeszcze...
 
Dziewczyny pomóżcie, moja koleżanka zbiera na zakup wózka inwalidzkiego, pomożemy jej? Udostępnicie ?
 
A dziewczyny nurtuje mnie pytanie odnośnie koszul do porodu. Kupiłam dwie koszule do karmienia i nie wiem czy to starczy , czy muszę kupić jeszcze jednorazowe koszule do porodu . Jak wy robicie, co zabieracie
Ja też mam dwie do karmienia (założę po porodzie jak się wykąpię 😉), a do samego porodu biorę koszulę, którą teraz noszę i nie jest za długa taka za tyłek. Później nie będzie mi szkoda wyrzucić. Tak zrobiłam przy poprzednich porodach.
 
Ja też mam dwie do karmienia (założę po porodzie jak się wykąpię 😉), a do samego porodu biorę koszulę, którą teraz noszę i nie jest za długa taka za tyłek. Później nie będzie mi szkoda wyrzucić. Tak zrobiłam przy poprzednich porodach.
Też mam dwie koszule a do porodu coś starego ubiorę albo kupie sobie jednorazową w aptece aby wyrzucić, szkoda nowych.
 
reklama
Ja też mam dwie do karmienia (założę po porodzie jak się wykąpię 😉), a do samego porodu biorę koszulę, którą teraz noszę i nie jest za długa taka za tyłek. Później nie będzie mi szkoda wyrzucić. Tak zrobiłam przy poprzednich porodach.
A u nas w szpitalu sami dają materiałowe wiązane koszule do porodu a potem po kąpieli przebierasz się już w swoje.
 
Do góry