reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Powodzenia oby jeszcze mała została w brzuszku. Ja dziś 31tc plus 2.
Tez wczoraj zaliczyłam szpital, byłam mega słaba, po schodach jak wchodziłam to ból nóg i rąk, mega zadyszka i sapka i 10minut sapania po wejściu, wysoki puls, ciśnienie niby ok.
W szpitalu najpierw test na koronę - negatywny, potem ktg, usg i mierzenie, szyjki.
Wszystko z małą ok waży już 1850gr.szyjka 3,70takze długa, potem zrobili mi ekg.
Tez ok, także w końcu nie wiem co mi jest ze taka mega, słaba i ciazko z, oddychaniem.
Saturacja powietrza też ok.
Żelazo hematolog mówi że niedobór bo też rano miałam planowa wizytę, w szpitalu też badania jak pojechaliśmy z tym że taka słaba i w szpitalu że żelazo 11 to niby ok,.
W końcu w szpitalu jeszcze zrobią takiej dokładniejszy badanie żelaza i w pon wyniki.
Dziś niby lepiej się czuję chociaż mecze się i sape, zamówiliśmy nawet przez internet taki przyrząd do mierzenia saturacji powietrza i mam ok.
Lekarka w końcu mówi że może korona😬ale test negatywny, mąż już zaszczepiony,corka szkoła zdalnie,u nas wszystko zamknięte, poza spożywka nigdzie nie chodzę.
A zgagę to mam taką że masakra, nie pomaga nic mi🙈
Może masz teraz jakiś gorszy okres i przez to jesteś bardziej przemęczona,oby szybko minęło 😊
 
No właśnie może być. Ale jednego dnia szaleć potrafi a np teraz jest spokojna tak ze musze ja szturchać bo przez godzinę nie czuję nic.
Też tak czasem mam, że jednego wieczoru szaleje a kolejny spokojny ja się śmieje, że jak tatuś idzie do pracy na nocke to mały tez odsypia. Ja na przykład czuje szkraba jak mi się wierci w brzuchu ale mój mówi ze juz nie kopie tak mocno jak kiedyś 😉
 
Też tak czasem mam, że jednego wieczoru szaleje a kolejny spokojny ja się śmieje, że jak tatuś idzie do pracy na nocke to mały tez odsypia. Ja na przykład czuje szkraba jak mi się wierci w brzuchu ale mój mówi ze juz nie kopie tak mocno jak kiedyś 😉
No mnie martwi to że jest jedna godzina gdy się rusza słabiej lub mocniej, a np druga godzina ciszy - jakby to dziecko odsypiało. Wcześniej tak nie było i nie wiem czy to juz tak faktycznie będzie czy coś się dzieje. Mam nadzieję ze to tylko brak miejsca robi swoje.
 
A chciałabym się jeszcze zapytać, czy są tu dziewczyny które weszły w 35 tydzień. I czy lekarz wam zlecał gbs i czy we własnym zakresie robicie- robiłyście.
 
A czy to czasem nie przez to, że ma już mniej miejsca? To chyba już ten czas.
Też chyba coś w tym jest. Moja córka w sumie zawsze słabiej się ruszała ale pani ginekolog mówiła ze to zależy od dziecka i innych czynników , wagi mamy czy położenia łożyska . Ja jak się martwię sprawdzam detektorem płodu🙂
 
A chciałabym się jeszcze zapytać, czy są tu dziewczyny które weszły w 35 tydzień. I czy lekarz wam zlecał gbs i czy we własnym zakresie robicie- robiłyście.
Ja mam już 36 tc i wymaz gbs będzie robił mi lekarz na następnej wizycie - za 2 tygodnie. Miał mi robić za 3 tygodnie, ale w końcu idę do niego wcześniej, bo się termin zwolnił. Teraz nie chciał robić wymazu, bo mówił, że najlepiej zrobić go jak najbliżej terminu porodu 😊
 
Ja mam już 36 tc i wymaz gbs będzie robił mi lekarz na następnej wizycie - za 2 tygodnie. Miał mi robić za 3 tygodnie, ale w końcu idę do niego wcześniej, bo się termin zwolnił. Teraz nie chciał robić wymazu, bo mówił, że najlepiej zrobić go jak najbliżej terminu porodu 😊
No mi właśnie nic nie mówił,a tutaj mam zagrożenie porodem przedwczesnymi i się zastanawiam czy nie wykupić pakietu w laboratorium i nie zrobić teraz na własną rękę. Czy w laboratorium czy u lekarza i tak będę musiała płacić.
 
Żeby się sprawa rozwiązała i oby obyło się bez korony. 👍Ja za to się martwię bo moja młoda się słabiej coś rusza i mam nadzieję ze jest tylko ospała.
Też pewnie mniej miejsca ma, ale oczywiście monitoruj 😘
Miałam plan w poniedziałek oddać krew i mocz do badania bo za ponad tydzień mam wizytę u lekarza ale zastanawiam się czy jak mam te zapalenie to nie będzie jakoś z moczem kolidowało ?
Może Ci coś w moczu wyjść, ale jakoś mocno bym się nie martwiła. A jeśli w poniedziałek masz dostać coś na te problemy to może badanie zrób około czwartku?

Też tak czasem mam, że jednego wieczoru szaleje a kolejny spokojny ja się śmieje, że jak tatuś idzie do pracy na nocke to mały tez odsypia. Ja na przykład czuje szkraba jak mi się wierci w brzuchu ale mój mówi ze juz nie kopie tak mocno jak kiedyś 😉
O rany, u mnie hardcore. Mąż ostatnio w nocy godzinę trzymał rękę na brzuchu moim a młoda dawała czadu. Ja spałam. A sypiam w nocy max 5 godzin, bo mała tak strasznie daje czadu. Żadne z moich dzieci nie był aż tak aktywne w brzuchu, naprawdę się boję co to będzie po porodzie 😳
A chciałabym się jeszcze zapytać, czy są tu dziewczyny które weszły w 35 tydzień. I czy lekarz wam zlecał gbs i czy we własnym zakresie robicie- robiłyście.
Pewnie za miesiąc mi zrobi tylko zawieźć do laboratorium będę musiała no i zapłacić ofkors.
 
reklama
Też pewnie mniej miejsca ma, ale oczywiście monitoruj 😘

Może Ci coś w moczu wyjść, ale jakoś mocno bym się nie martwiła. A jeśli w poniedziałek masz dostać coś na te problemy to może badanie zrób około czwartku?


O rany, u mnie hardcore. Mąż ostatnio w nocy godzinę trzymał rękę na brzuchu moim a młoda dawała czadu. Ja spałam. A sypiam w nocy max 5 godzin, bo mała tak strasznie daje czadu. Żadne z moich dzieci nie był aż tak aktywne w brzuchu, naprawdę się boję co to będzie po porodzie 😳
U mnie łożysko na przedniej ścianie wiec maluszek nigdy mnie nie obudził i nigdy nic mnie nie bolało jak kopał, czasem tylko robi dyskotekę na pecherzu😉kiedyś myślałam, że jest taki grzeczny ale lekarz mi uświadomił ze zawdzięczam to poduszce amortyzującej jaką jest łożysko 😊
 
Do góry