reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej Kochane obecnie mamy 35tc i od jakiegoś czasu często czuje gniecenie ciągnięcie w dół, jak odróżnić czy jest to stawianie się macicy czy wypinanie mojego syna? Zaznaczam że Pani doktor na ostatniej wizycie mówiła że mały ma mało miejsca w brzuchu bo jest duży.
 
reklama
To ja chyba ostatnia bo dziś 33tc plus 0.ale cc 17lub 18.03.
Dobrze ze upieram się przy cc chociaż tyle że wyciągną dziecko i bedzie💗pewnie ja mogę się różniej czuć i może być ciężko bo to Operacja.
Ale chociaż ten cały stres czy to już itd odpada, no o ile wcześniej nie zacznie sue🤷‍♀️
Jak jest cc do tego GBS pewnie nie trzeba, zapytam lekarza za 2 tyg mam wizytę.
Opuscily sie Wam brzuszki?
Pytam bo ja mam wysoko i przez to mega źle mi się oddycha, zgaga mega też.
Nie pamiętam już z córką starsza kiedy brzuch idzie na dół?
Ja mam nisko brzuch genetycznie od początku, więc jak brzuch zaczynał się zaokrąglać to od dołu i powoli ku górze, do teraz nie mam brzucha strikte pod piersiami 😜 także, nie wiem czy będę widzieć kiedy mi się jeszcze bardziej obniży 😅
 
Hej Kochane obecnie mamy 35tc i od jakiegoś czasu często czuje gniecenie ciągnięcie w dół, jak odróżnić czy jest to stawianie się macicy czy wypinanie mojego syna? Zaznaczam że Pani doktor na ostatniej wizycie mówiła że mały ma mało miejsca w brzuchu bo jest duży.

Jeżeli by Ci brzuch twardniał to byś miała cale podbrzusze jak kamień, a jeżeli maluch sie wypina to zazwyczaj po jednej stronie jest tylko twardy,druga stronę masz miękką.
 
Kupiłam przez Allegro.
Minky + bawełna. Ze zdjęć widzę, że taki sam, tyle, że tańszy😉
Wydaje się fajny, ma nap do zapinania.
Z Córą lalkę przymierzałyśmy, powinien się sprawdzić😁
A jak zamierzacie ubrac na wyjście maleństwo?
Ja myślałam pajacyki, czapeczka, kombinezon taki polarowy i przykryje jeszcze kocykiem w gondolce. Ale teraz zastanawiam się czy nie lepsze rozwiązanie taki specjalny otula z do fotelika 🤔?
Sama nie wiem a chyba już powinnam wkoncu będę mamą 😱
 
A jak zamierzacie ubrac na wyjście maleństwo?
Ja myślałam pajacyki, czapeczka, kombinezon taki polarowy i przykryje jeszcze kocykiem w gondolce. Ale teraz zastanawiam się czy nie lepsze rozwiązanie taki specjalny otula z do fotelika 🤔?
Sama nie wiem a chyba już powinnam wkoncu będę mamą 😱
Body, półspiochy, kaftanik, czapeczka (mam po starszej córce, tylko raz nałożone właśnie na wyjście) na to mam cienki kombinezon, nałożę kapturek na głowę bo czapeczka cienka i mam taki dwustronny koc jedna strona koca taka cienka, a druga polarowa w zależności od pogody odpowiednią przykryje. Jeżeli będzie zimno to mąż włączy wcześniej ogrzewanie w samochodzie.
 
A jak zamierzacie ubrac na wyjście maleństwo?
Ja myślałam pajacyki, czapeczka, kombinezon taki polarowy i przykryje jeszcze kocykiem w gondolce. Ale teraz zastanawiam się czy nie lepsze rozwiązanie taki specjalny otula z do fotelika 🤔?
Sama nie wiem a chyba już powinnam wkoncu będę mamą 😱
Też się zastanawiałam, ale w końcu to tylko chwila, bo do fotelika dziecko, fotelik do auta i chwila i w domu 😁 Więc ja ubiorę body, pajacyk, ciepły kombinezon z ciepłego futerka, czapeczka i przykryje kocykiem 😊

Ale powiem Ci, że ja też się obawiam tego ubierania dziecka, czy jej za zimno nie będzie czy za ciepło, a każdy kto już został matką mówi, że to po kilku dniach już z automatu wiesz jak dziecko ubrać, intuicja 😁 Więc damy radę 😁 najlepiej patrzeć na kark dziecka, jak będzie zimny, to trzeba ubrać w coś dodatkowego, jak normalny ciepły to jest dobrze, a jak gorący i spocony to ściągnąć jedna warstwę 😜
 
reklama
Dziewczyny wczoraj bylam na tym ktg. Zapis pani doktor powiedziala na pierwszy rzut oka dobry, ale tetno dochodzilo i do 190 z tym, ze Maluch sie ruszal wlasnie duzo.... Jutro ide na kolejne, by kontrolowac. Troche sie uspokoil ale caly czas jednak duzo sie rusza. Chyba i siebie i jego dosstkowo stresem nakrecam heh
 
Do góry