reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A my dzisiaj użyliśmy pierwszy raz smoka.☹️Nie wiem czy dobrze ale od zmiany mleka boje się że mi dziecko pęknie. Rano zjadła 60 ml potem 120 potem 120 a teraz P 17 obudziła się na jedzenie zjadła 90 ,30,30 i jeszcze krzyk był i ciumkanie szukanie butli 😳😳i dałam smoka to dwie godziny cmoka czasami popłacze . Myślicie ze ona chce possać czy głodna jest
my używamy wcześniej mówiłam że nie będę ale używam po tym jak neurolog powiedziała że nie widzi w tym nic złego jeżeli stosujesz się do pewnych zasad nie dawania przed jedzeniem, wyciągania po usnieciu itd a pedi powiedziała że smoczki są przecież dla dzieci więc o co halo🙄
ja oznaki głodu czytam po tym artykule jest fajny podział od wczesnego usnieciu do mega głodu 😂
 
reklama
my używamy wcześniej mówiłam że nie będę ale używam po tym jak neurolog powiedziała że nie widzi w tym nic złego jeżeli stosujesz się do pewnych zasad nie dawania przed jedzeniem, wyciągania po usnieciu itd a pedi powiedziała że smoczki są przecież dla dzieci więc o co halo🙄
ja oznaki głodu czytam po tym artykule jest fajny podział od wczesnego usnieciu do mega głodu 😂
Moja mała wgl nie chce smoczka, wypluwa go, a już przetestowaliśmy wszystkie oprócz Lovi ( czekamy aż nam przyjdą), nadzieja, że może będzie chciała, ale wątpię, widocznie jest bez smoczkowa 🤪 A przydałoby się jej dać gdy głośno płacze w trakcie przebierania pieluchy albo po kąpieli 😝 Bo tak to nie ma potrzeby jej dawać na szczęście 🙂
 
Moja mała wgl nie chce smoczka, wypluwa go, a już przetestowaliśmy wszystkie oprócz Lovi ( czekamy aż nam przyjdą), nadzieja, że może będzie chciała, ale wątpię, widocznie jest bez smoczkowa 🤪 A przydałoby się jej dać gdy głośno płacze w trakcie przebierania pieluchy albo po kąpieli 😝 Bo tak to nie ma potrzeby jej dawać na szczęście 🙂
mój wypluwa jak poćlumka dłużej
jak płacze wypróbuj biały szum nie musisz kupować zabawki są na internecie składanki
a z urządzeń gosp domowego to odkurzacz lub suszarka do włosów mówię serio 😂
tylko trzeba pamiętać żeby nie blisko uszu tylko gdzieś w oddali pokoju takie maleństwa mają bardzo dobry słuch tak mi Położna powiedziała 😜
ja używam jak kolysanie, tulenie i smoczek nie działa
a jeszcze Ci powiem śmieszna rzecz przewijak mam niedaleko okna i jak mały się na lewa strone głowke przekręci to Uspokaja go zasłonka serio butelkowa zieleń teraz to już zaczyna sobie z nią gaworzyć komedia 😂 ale przestaje na jej widok płakać!
dzisiaj moje cudo kończy 2 ms😜😍🥰
 
mój wypluwa jak poćlumka dłużej
jak płacze wypróbuj biały szum nie musisz kupować zabawki są na internecie składanki
a z urządzeń gosp domowego to odkurzacz lub suszarka do włosów mówię serio 😂
tylko trzeba pamiętać żeby nie blisko uszu tylko gdzieś w oddali pokoju takie maleństwa mają bardzo dobry słuch tak mi Położna powiedziała 😜
ja używam jak kolysanie, tulenie i smoczek nie działa
a jeszcze Ci powiem śmieszna rzecz przewijak mam niedaleko okna i jak mały się na lewa strone głowke przekręci to Uspokaja go zasłonka serio butelkowa zieleń teraz to już zaczyna sobie z nią gaworzyć komedia 😂 ale przestaje na jej widok płakać!
dzisiaj moje cudo kończy 2 ms😜😍🥰

U nas tak samo odkurzacz hipnotyzuje strasznie. 😂😂

Jaki duży juz chłopak:-) ❤
 
Slicznotka❤️❤️❤️Gratulacje Patii😘
Nie za bardzo mam czas żeby czytać, ale czytałam Twój post z, opisem porodu😬😱
Mega ciezki, sama, miałam ciezki może nie aż tak ale też u mnie ordynator jakos tak nacisnął i w końcu mała wyszła, też był problem, tyle że urodzila się 8 dni przed terminem więc nie była przenoszona.
Ja swoje oba, porody uważam za ciężkie i to nie przesadzając, po pierwszym miałam drugi raz mieć cc a wyszło że miałam naturalnym 🙉🙈w każdym razie więcej porodow żadnych nie planuje.
 
Ja w szpitalu nie mialam za bardzo laktacji, dokarmianie, a, teraz prawie 4 tyg po porodzie i z każdym dniem więcej ssie pierś niż mleka mm, przestawiam ją często do piersi i ona, woli pierś, mimo że mm szybko leci z butli a, pierś ssa i ssa🤷‍♀️
Miala tak któraś z Was że laktacja, się rozkręciła i dziecku wystarczyło mleko z, piersi? Mimo że ponad 3 tyg piła mm i pierś.
 
Moja mała wgl nie chce smoczka, wypluwa go, a już przetestowaliśmy wszystkie oprócz Lovi ( czekamy aż nam przyjdą), nadzieja, że może będzie chciała, ale wątpię, widocznie jest bez smoczkowa 🤪 A przydałoby się jej dać gdy głośno płacze w trakcie przebierania pieluchy albo po kąpieli 😝 Bo tak to nie ma potrzeby jej dawać na szczęście 🙂
Może jeszcze jest za mała bo moja też w ogóle nie chciała a dosłownie wczoraj załapała smoczka i chyba jej się podoba, w środę skończy 4 tygodnie.
 
reklama
No ja właśnie też mam mega mocno nacięte plus pęknięcie w pochwie i kroczu. Zastanawiam się też czy te ciągnięcie i rwanie w dół nie jest spowodowane wypadającą macicą... Jutro będę dzwonic do ginekologa i może wcześniej będę musiała na wizytę przyjść.
Patii też mam ciągnięcie krocza🙄pocieszę Cie ze powoli moja, u mnie w środę będzie 4 tyg po porodzie.
Z, bonusów naturalnego porodu miała jeszcze nie trzymacie zupełne moczu, sony odbyt, jakis obrzeg gdzie szew.
Połóg do 6 tyg i widzę że coś w tym jest bo ja, prawie 4 tyg po i jest coraz lepiej że wszystkim.
 
Do góry