reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?
Mój ma 8 tyg i też wydaje dźwięki typu aaa, ooo, eee ale nie jest to jeszcze jakieś regularne ani długie. Super, że malutka tak długo gluży, tylko się cieszyć😁 A co do uśmiechów to jest ich mnóstwo, a najsłodsze zaraz po przebudzeniu❤️
 
Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?
Super, to już można sobie porozmawiać 😁😉mój mały w podobnym wieku i tez juz zaczyna gaworzyć a najczęściej to jak leży w swoim łożeczku a my w łóżku, śmiejemy się ze usiłuje nas przekonać żeby zabrać go do naszego łóżka 😂 uśmiechać się już próbuje ale jeszcze nie końca mu wychodzi, już nie mogę się doczekać 😍
 
Uff, laski, siedzę w szpitalu, zaczęło mnie dusić w gardle, dostałam kroplówkę i zastrzyk antyalergiczny, mam nadzieję, że mnie wypuszczą. Najlepsze jest to, że nie wiem po czym. Czekam na wyniki badań. Dzisiaj młodej karmić nie będę cycem, bo dostałam lek, po którym nie można 😪
Trzymajcie kciuki, żeby mnie jak najszybciej wypuścili. Moja mama ogarnia małą ale w aucie siedzi z nią 😳😳
Trzymamy kciuki😚
 
Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?

Tylko się cieszyć. Moja czasem robi agu , iśk, i oo, aaa , a eee jest na okrągło. Uśmiechy dopiero teraz widzę na buzi dopiero się z tym rozkręca (ma 9tygodni i przez to napięcie mięśniowe obnizone mogę się spodziewać ze wszystko będzie jej wychodziło później bo wymaga to mnóstwa pracy)
 
Uff, laski, siedzę w szpitalu, zaczęło mnie dusić w gardle, dostałam kroplówkę i zastrzyk antyalergiczny, mam nadzieję, że mnie wypuszczą. Najlepsze jest to, że nie wiem po czym. Czekam na wyniki badań. Dzisiaj młodej karmić nie będę cycem, bo dostałam lek, po którym nie można 😪
Trzymajcie kciuki, żeby mnie jak najszybciej wypuścili. Moja mama ogarnia małą ale w aucie siedzi z nią 😳😳
Ojeeej, wracaj szybciutko do domku, trzymamy kciuki 😊 Zdrówka 😘
 
Ojeeej, wracaj szybciutko do domku, trzymamy kciuki 😊 Zdrówka 😘
Już w domku. Reakcja alergiczna cholera wie na co, muszę testy zrobić pilnie, prywatnie, żeby kolejny raz w szpitalu nie wylądować. Opcja nr dwa - była to reakcja nerwowa. W każdym razie czeka mnie gastrolog żeby sprawdzić kwestię refluksu, alergolog, laryngolog i pilnie muszę zacząć chudnąć, tak z 30kg. Fajny lekarz był na dyżurze i na spokojnie ze mną pogadał.
 
Już w domku. Reakcja alergiczna cholera wie na co, muszę testy zrobić pilnie, prywatnie, żeby kolejny raz w szpitalu nie wylądować. Opcja nr dwa - była to reakcja nerwowa. W każdym razie czeka mnie gastrolog żeby sprawdzić kwestię refluksu, alergolog, laryngolog i pilnie muszę zacząć chudnąć, tak z 30kg. Fajny lekarz był na dyżurze i na spokojnie ze mną pogadał.
To dobrze, że już w domu. Ojj, to czekają Cię wizyty u specjalistów... Współczuję, bo ja tego nie cierpię... Chyba bym do głowy dostała. No ale jak trzeba to trzeba, zdrowie najważniejsze 😉
 
Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?
Moja Nela jutro kończy 6 tyg i też już od tygodnia coraz więcej się uśmiecha, patrzy na mnie i ja zawsze do niej bardzo dużo mówię i patrzę jej w oczy a ona słucha, też patrzy mi w oczy i się śmieje i próbuje że mną rozmawiać i też różne dźwięki wydaje eee, aaa itp. 😊 Jest to piękny widok, uwielbiam z nią tak rozmawiać 😍
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze maleństwa radzą sobie z gaworzeniem???
Moja mała kończy dziś 7 tygodni i Rozmawiała dziś z moja mama na Skype przez 50 min.... Aguu, aa, uu, oo i ee 🙈🙈🙈 a uśmiech nie schodzil jej z twarzy.
Czy Wasze maluszki też już tak intensywnie próbuja gaworzyć?
U nas jest gaworzenie takie na zasadzie ooo aaa🙂ale za to jak głowę wysoko podnosimy jak leżymy na brzuszku 🙂
 
Do góry