reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja bym chciała aby miała 8kg a tu zwalnia z przybieraniem. Na tym punkcie mam fioła od momentu kiedy maķa miała problemy.
chciałabyś ale życie swoje :) rozumiem, że się przejmowałaś na początku jak były problemy z przybieraniem ale jeśli teraz jest ok to nie ma co wymyślać sobie. Podejście zdrowo rozsądkowe jest ponadczasowe. Moja cała trójka zawsze szczupła i długa i mają to po nas. Może wy też jako dzieci byliście tacy, zapytaj mamę i teściową, bo to takie geny:)
 
Ja bym chciała aby miała 8kg a tu zwalnia z przybieraniem. Na tym punkcie mam fioła od momentu kiedy maķa miała problemy.
Wagę ma super. Od skończonego 3 miesiąca dzieci już nie przybierają tyle co na początku czyli około kilogram na miesiąc, tylko dużo mniej, bo jakby przybierały tyle co na początku to w wieku 6 miesięcy ważyłyby 10 kg.
Jak dziecko zdrowe, radosne i nic mu nie dolega to nie ma sensu ciągle szukać czegoś czym trzeba się martwić. Trzeba się cieszyć, że dziecko zdrowe jest i czerpać z tego jak najwięcej. A wagą się można przejmować tylko wtedy gdy dziecko chudnie albo przez miesiąc wgl nie przybrało. Skoro przybiera chociaż 10 gram na dzień to to jest dobrze 😉
 
Gdyby moja tego tyłka nie miała takiego wrażliwego to bym chciała używać Dady bo fakt w dotyku itd są niezłe. Tylko każda próba kończy się tyłkiem obszczypanym, niestety. Właśnie też korci mnie aby zobaczyć lupilu, tylko zamówić je muszę przez neta.
Jeśli ma taką wrażliwą skórę to polecam Ci szybko pozbyć się pieluchy. Pisałam tu niedawno o tym, ale jak chcesz to napiszę Ci na priv jak ja to zrobiłam i to u nas szybko poszło
 
No właśnie chyba mojej też taka uroda, bo jeść przecież je, wyniki badań są ok. Oby dwoje z mężem jak byliśmy mali to byliśmy szczupli więc ona też taka może być.
No to tym bardziej nie ma sensu się przejmować, bo samej skóry i kości nie ma. Taka uroda. A na zdjęciach nie wygląda na szkieletora 😁
 
chciałabyś ale życie swoje :) rozumiem, że się przejmowałaś na początku jak były problemy z przybieraniem ale jeśli teraz jest ok to nie ma co wymyślać sobie. Podejście zdrowo rozsądkowe jest ponadczasowe. Moja cała trójka zawsze szczupła i długa i mają to po nas. Może wy też jako dzieci byliście tacy, zapytaj mamę i teściową, bo to takie geny:)
Ja byłam niejadkiem, i właśnie byłam długa i chuda. Mąż tak samo jako dziecko. Później jako dorośli się trochę zaokraglilismy 😂
 
A czy ktoś z Was używa pieluszki z Pepco. Mamy szczęście, że tylko Melanii znosi wszystko. Pieluszki kupuje mi teściowa, bo lubi I same "najgorsze" przynosi, zwykłe Pampersy ( tak mi się nie podoba ich zapach...blee) Teraz przekonałam ją do tych z pepco, są takie ładne :) Czy kogoś uczuliły lub są ceratowate lub niezdrowe? Nam się fajnie ich używa.
 
reklama
No nie jest szkieletem 😂 muszę zluzować majty, ważyłam ją dziś i na mojej wadze waży 7350g, więc cały czas na 70 centylu. Kuźwa przesadzam.
Zdrowa fajna waga I mniej dźwigania masz. Moja taka kula jest, że ubranka 80 wjechały, nie ze względu na długość, ale na obwody, wszystkie mniejsze ma opięte 😒 a tyle fajnych rampersów 75 kupiłam 😐
 
Do góry