reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Przyszłam na szybko pomarudzić. Dobrusia wczoraj pierwszy raz poszła do przedszkola od 14 grudnia i wczoraj wieczorem zaczęła się skarżyć na ból ucha, w nocy dostała 39 stopni gorączki więc przedszkole tym razem rekordowo już po jednym dniu 🤦🤦🤬🤬🤬🤬🤬🤬
 
reklama
...ale serio dziewczyny...mąż juz przed swietami Bozego Narodzenia mial isc przyciac wlosy, ale czasu mu braklo i zwlekal az do teraz, to sobie wyobrazcie jaki byl zapuszczony. Zabronilam mu golic brody, bo gladka twarz az nie pasowala do tego buszu 😂 no i dzis wrocił do domu ostrzyżony...i z tą brodą...a ma czarniuteńkie włosy...aż poczułam jak się rumienie z niesmiałości jak nastolatka przy przystojnym starszym koledze ze szkoly 😂 o raaaanyyyy...
Niestety broda juz ogolona, ale za 3 dni znów bedzie 😍 bede wyrywac kartki z kalendarza 😍
Ja nie pozwalam mężowi golić się do gładkości, bo wygląda wtedy jak taki niewinny dzieciaczek 😂
 
Przyszłam na szybko pomarudzić. Dobrusia wczoraj pierwszy raz poszła do przedszkola od 14 grudnia i wczoraj wieczorem zaczęła się skarżyć na ból ucha, w nocy dostała 39 stopni gorączki więc przedszkole tym razem rekordowo już po jednym dniu 🤦🤦🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Przytulam mocno, domyślam się że bluzgi w głowie leciały. Tego się boje właśnie ze więcej dziecko będzie w domu niż w żłobku, bo widzę po innych dzieciach że tak jest. Jak nie ospa to bostonka, jak nie bostonka to wszy. 🤦‍♀️
 
reklama
to chyba zasługa Mężusia😍wolne miał zeszły tydzień i wszystko właściwie robił przy małym ja tylko z nimi jadłam, bawiłam się i spacerowałam 🤪
Też by mi się przydało tak na cały dzień np gdzieś pojechać sobie na zakupy, spacer, do przyjaciółki. Muszę niebawem tak zaszaleć, bo potrzebuje tego.
 
Do góry