reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
no wcześniej chodził bez jak maty były teraz mu zakładam cienkie na podłogę bo zdjęłam maty ale kurde żeby po jednym dniu do wywalenia i to z h&m masakra🥶

dobrze długie nogi będzie miała do nieba 🥰
Chyba dokupię ten element do kubka treningowego, bidon kupilam jej z canpol i o dziwo spoko jest. I tak mam zapisany na allegro bidon z tum tum by jej kupić jeszcze
 
To dla małego😂
Kurde tylko zdjęłam na chacie maty i już dziury.
zamówiłam naszywki termo ale kurde zastanawiam się jak to na kolana będzie wpływać i czy nie będzie się ślizgał?
Tego nie wiem, ale to newralgiczne miejsca, myślę, że da radę. Moja często chodzi w rajstopach, bo mamy zbyt chłodno i bez czegoś na stopach jest lodowata, i widzę, że jak ma już dobrze wyrobione mięśnie brzuszka, to świetnie sobie w nich radzi. Zresztą czy w legginsach, czy czymkolwiek innym też. A te naszywki termo to z wełenki? Ciekawa jestem. Jak tak, to daj linka 😁

PS: ja już maty praktycznie nie wyciągam, a mała zasuwa na kolanach,. I poza tym, że wszystko brudne 🙈 to nic jej się nie rwie na kolanach. Może to taka "wada" Waszego rodzaju podłóg?
 
Na miły wieczór 😉 Na szczęście tak nas dzieci widzą 🥰
FB_IMG_1643136146625.jpg
 
Ostatnia edycja:
My już z mężem postanowiliśmy że kupujemy łóżko 180x200, bo nie dość że jest pies, Nastka będzie pewnie też robić w nocy wędrówki ludów i będzie z nami spać, to chociaż nie będziemy jak te sardynki spać w puszce. 😂 A obecnie nie planuje jej kupować łóżka itd. Pokój będzie mieć urzadzony w okolicach lat 3, chce uzbierać na jakieś dobre i solidne meble, i wtedy poszalejemy z wystrojem. Teraz to z łóżeczka tylko wywalimy szczebelki, albo je poucinamy i poprzerabiamy na zwykle łóżko, i dostanie do pokoju jakieś stare meble.
moja też swój pokój będzie miała za kilka lat (mam jeden zapasowy pokój na górze ale to taki pokój do rozrywki m.in. do jogi i nie chcę go tracić). na razie śpi z nami w sypialni. mebelki kupiłam, bo nic nie miałam na jej rzeczy a byliśmy najpierw na dole z nią i mebelki zostały na dole, bo i tak cały dzień urzędujemy w salonie. wybrałam meble z Meblik - system Nordic, całkiem dobre jakościowo, kupiłam tylko szafę i niski regał. fajne jest to, że można dokupić inne mebelki w miarę jak dziecko rośnie.
Link do: Kolekcja mebli Nordic - Meblik
 
Nie ubieraj 😂😂 to ja za to bankrutuje z leginsami ale na jej wzrost. 80 za małe już są, ma 86, i nawet już 86 robi się za krótkie w nogawkach, zaczynam zakładanie na 92. 🤦‍♀️
u nas też 86, ale niektóre mamy jeszcze 80, zależy od firmy. muszę już właśnie poszukać na "pewnym znanym portalu z używaną odzieżą" rozmiar 92, bo zaraz wiosna i słabo będzie jak niania wyjdzie z dzieckiem ze spodniami do łydki :D ale góra będzie jeszcze 86
 
moja też swój pokój będzie miała za kilka lat (mam jeden zapasowy pokój na górze ale to taki pokój do rozrywki m.in. do jogi i nie chcę go tracić). na razie śpi z nami w sypialni. mebelki kupiłam, bo nic nie miałam na jej rzeczy a byliśmy najpierw na dole z nią i mebelki zostały na dole, bo i tak cały dzień urzędujemy w salonie. wybrałam meble z Meblik - system Nordic, całkiem dobre jakościowo, kupiłam tylko szafę i niski regał. fajne jest to, że można dokupić inne mebelki w miarę jak dziecko rośnie.
Link do: Kolekcja mebli Nordic - Meblik
Wiem jaką jakość ma Meblik, kilka lat temu moi rodzice robili w firmie która była podwykonawcą Meblika, (wykonywali te meble)I mieliśmy kilka rzeczy w domu. Swoją drogą ciekawostka, stolarnia była pod moim domem, dziś robią jachty w tym miejscu, że czasem się ludzie śmieją że bogactwo mama ma pod płotem 😂
 
reklama
Do góry