reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja starsza długo nie lubiła rajstop, dopiero niedawno sie przekonała. Wczesniej do sukienki byly leginsy i skarpetki w tym samym kolorze 😂



No i na takie okazje powinna być emotikona 'szampan' !!



Starszej do prawie drugiegi roku życia obcinalismy na drzemce, a ze drzemki byly w wózku to zima, a ja w parku sciagam rękawiczki sobie i jej, wyciagam nożyczki i heja! Czesto sie na mnie inne mamy krzywo patrzyły ale ja byłam dumna, ze sie udało 😁
A Bartkowi jak obcinam to ho starsza zagaduje, wiec on sie do niej śmieje a ja mogę z nim robić ci chcę 😉




Zdrówka!
Moja starsza ciagle mowi, ze kocha moje cycusie, chociaż nie pije juz 14 miesięcy! Na pytanie czemu kocha cycusie, skoro to część mamy tak samo jak ręce czy nogi to mi mowi - one są cieplutkie, mieciusie i tak ładnie pachną! I nie raz potrafi jeszcze płakać jak karmię Bartka, ze to sa jej cycusie... Czasem dodaje, ze może mu je pożyczyć 🤷‍♀️
Coś czuję że młodzież będzie podobnie regaować na cycusie. Już teraz jak tylko widzi że odpinam stanik to biegnie jak do czegoś najlepszego 😂 A pozycje które ostatnio przybiera mnie zadziwiają.
 
reklama
Czy Wy też macie problem z obcinaniem paznokci u swoich dzieci? Czy tylko mój jest takim dzikuskiem, że jak zobaczy nożyczki to ucieka gdzie pieprz rośnie? A jak go złapie to tak macha łapkami, że obcięcie paznokci jest niewykonalne 🤯obcinam mu na raty.. Po jednym albo po dwa paznokcie, dłużej nie wysiedzi 🤷‍♀️
Ja Nele kładę na przewijak i do jednej ręki jej coś daje by sobie memlała a drugą rękę jej chwytam i obcinam. Wiadomo, często mi to rękę ciągnie i wyrywa, więc mam sekundy na obcięcie jej paznokci, ale często przy tym jej śpiewam, albo tak nożyczkami stukam w powietrzu i leci to szybko. Ale generalnie sprawnie mi to idzie, dzięki mojemu zawodowi 😜
My nie teledyski a Teletubisie puszczamy. Jaka zajarka na słoneczko. Zawsze chce je złapać 😄
O kurde, moja ulubiona bajka z dzieciństwa 😍 Jestem ciekawa jakby Nela reagowała jakbym jej puściła, muszę spróbować 😅
Rozumiem Anastazja, mamusia najlepsza najkochańsza najpiękniej pachnie...

Oj będziemy miały ciężko, a czy już Nastka Cię rozbiera jak chce mleczko? Moja tak robi, rozpina nawet guziki jak czuję zew...
Nelka dopiero niedawno zaczęła rozumieć gdzie jest cycuś i czasem mnie w niego klepnie ale generalnie jak chce cycka to skacze koło mnie zniecierpliwiona bym się domyśliła, że ona chce pić 😅 a jak zapytam " chcesz cycusia?" to ona wtedy tak zniecierpliwiona wydaje taki dzwiek mama pospiesz się 😅 ale jak siedzi mi na kolankach i zapytam się ją gdzie jest cycy to pokazuje i mnie w niego klepnie hehe i sobie pije tak na siedząco 😁
Dobrusia mi ostatnio powiedziała, że pachnę mamą. Jak spytałam, czy to ładny zapach, czy brzydki, to usłyszałam "piękny mamusiu. Pachniesz jak mleczko".
A Marcelina jak chce mleko, to liże mnie po cyckach 🤦🤦😂😂
Ojeeejku jak słodko 😍 Wzruszają mnie takie słowa 😊 A Cysia świetna hahahaha 😂
Moja starsza długo nie lubiła rajstop, dopiero niedawno sie przekonała. Wczesniej do sukienki byly leginsy i skarpetki w tym samym kolorze 😂



No i na takie okazje powinna być emotikona 'szampan' !!



Starszej do prawie drugiegi roku życia obcinalismy na drzemce, a ze drzemki byly w wózku to zima, a ja w parku sciagam rękawiczki sobie i jej, wyciagam nożyczki i heja! Czesto sie na mnie inne mamy krzywo patrzyły ale ja byłam dumna, ze sie udało 😁
A Bartkowi jak obcinam to ho starsza zagaduje, wiec on sie do niej śmieje a ja mogę z nim robić ci chcę 😉




Zdrówka!
Moja starsza ciagle mowi, ze kocha moje cycusie, chociaż nie pije juz 14 miesięcy! Na pytanie czemu kocha cycusie, skoro to część mamy tak samo jak ręce czy nogi to mi mowi - one są cieplutkie, mieciusie i tak ładnie pachną! I nie raz potrafi jeszcze płakać jak karmię Bartka, ze to sa jej cycusie... Czasem dodaje, ze może mu je pożyczyć 🤷‍♀️
Jejka, jaka kochana 🥰 Cały czas pamięta ten zapach 🥰 jaki dla dzieci to jest intensywny zapach, którego my wgl nie czujemy 😊 A nie było akcji, że ona też chcę się napić mleczka? Co jej wtedy mówiłaś?
 
Czy Wy też macie problem z obcinaniem paznokci u swoich dzieci? Czy tylko mój jest takim dzikuskiem, że jak zobaczy nożyczki to ucieka gdzie pieprz rośnie? A jak go złapie to tak macha łapkami, że obcięcie paznokci jest niewykonalne 🤯obcinam mu na raty.. Po jednym albo po dwa paznokcie, dłużej nie wysiedzi 🤷‍♀️
Mój też tego nie lubi, ale jakoś tnę😁. Najgorzej, że tak szybko rosną.
 
reklama
Do góry