reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dobrze , że już wiesz jak postępować...mam nadzieję , że ulga przyjdzie szybko.
Zdradź proszę nazwy syropów jeśli oczywiście możesz.
A nie mówiła nic o testach kiedy robić aby było wiadomo co i jak dokładnie?
Muszę też się umówić do alergologa żeby wiedzieć jak teraz postępować bo już głupieję z tym wszystkim:oops:

No @Lipaaa powiem Ci , że pojechałaś na grubo z girlandą....nie ma lipy jak to mówią:)Co tam ta moja biedna malutka🤣
Super zdjęcia i super modelki....Maja cudooowna..i ten torcik z pszczółką Mają...super🥰
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla Was😘
Hahaha no tak u Lipy nie ma lipy! 😅

Dzięki!

Balonow mamy bardzo dużo, pokazałam Wam tylko kawałek 🙈 jeszcze nie wszystko dopięte 🤭
Cudownie dziewczyny🤩torcik piękny i jak tematycznie 😁
Dziękuję 🤩
Maja jest przeurocza i te ząbki, cztery tak jak mój 😁. Cudowna
Dziękuję, tak - Niezmiennie cztery...
Btw, wiecie może ile u @karoo-kp ? 😁
Piękny bał mieliście.🤩
Wszystkiego co najlepsze Dziewczyny 🥰
Dzisiaj na spokojnie, w gronie domowników. Oficjalnie 'balujemy' w piątek 🤪
Sto lat dla małej spryciary, na pewno zawojuje świat ❤️❤️
Dziękuję 🌸🌸🌸
 
No i jeeeest przystojniaczek!!!!!

Myślę, że będzie niestety lamal serca dziewczynom 🥰

❤sto lat❤



Jak Wy to robicie z tymi włosami???
Zazdroooo
My podobnie dzisiaj świętowanie w domu a w sobotę w szerszym gronie w lokalu😉
Ja to chyba będę zazdrosnaa o każdą jego pannę 😅
A czupryna sama nie wiem skąd mu się taka bujna wzięła 😉A jeszcze parę miesięcy temu mieliśmy taki problem z tą alergia na skórze głowy A teraz ani śladu na głowie i piękny bujny włos.
 
reklama
A tu kilka zdjęć dzisiaj...

Aaaalee cudne fotki!
Wszystkiego najlepszego dla naszej malej forumowej przodowniczki i duze gratulacje dla ciebie 🎂👏


A tam nic nie straciłaś taki suchy wiór (znaczy ja ) I mój syn ale jego już widziałaś 😉

Ja tez jak zwykle sie nie załapałam 🙈

Wszystkiej pomyślności dla twojego synka! 🎂
A dla ciebie gratulacje oraz niezmiennie trzymam kciuki za rodzeństwo w postaci naturalsa 😉
 
Do góry