reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Myślę, że normalne. Ja też teraz w takim psychicznym zawieszeniu. Córka przyniosła gorączkę z przedszkola, jej przeszło a ja łażę cały czas jak na kacu. Mała tak kopie, że czasami to już mi wszystko tam strzela, pojawia się już takie to śmieszne strzykanie z brzucha przy ruchach dziecka. W pierwszej ciąży słyszałam, że to niby stawy mogą dziecku pykać albo wody płodowe i pęcherz wydają dźwięki.
Dobrze że to piszesz, ja się ciężko zastanawiałam co mi tak strzela w brzuchu 🙈🙈 myślałam że to jest odgłos moich tkanek jak obrywają kopniakami😅 nie wiedziałam że to w ciazy normalne, w ogóle się tym nie przejmowałam ale uznałam za wyjątkowo dokuczliwe i irytujące🙈
Ja to już bym chciała żeby skończył się styczeń a zaczął marzec 🤷‍♀️🙈🙈
Zdecydowanie 🙏🙏 albo chociaż druga połowa lutego 🙈
 
Dobrze że to piszesz, ja się ciężko zastanawiałam co mi tak strzela w brzuchu 🙈🙈 myślałam że to jest odgłos moich tkanek jak obrywają kopniakami😅 nie wiedziałam że to w ciazy normalne, w ogóle się tym nie przejmowałam ale uznałam za wyjątkowo dokuczliwe i irytujące🙈

Zdecydowanie 🙏🙏 albo chociaż druga połowa lutego 🙈
Bo to taki dziwny dźwięk jakby się pstrykalo paznokciami. Ja ogólnie nie lubię takich odgłosów tak samo jak czasami ktoś tak kostkami strzela jak palce rąk tak wygina....to mnie to drażni 😑
 
@Imagi_nacja jak się trzymasz? Dajesz jeszcze radę? 😊 Ja miałam wczoraj prenatalne. Dzieci 1540 i 1550g. Jedno ma tyłek na twarzy drugiego 😅 Lekarz ocenił, że gdybym donosiła do 37tc to będą ważyły po 3,3 kg 😳 Już nie mogę spać w nocy. Ten brzuchol mnie zadusi... Muszę trochę pojęczeć na forum 😜
 
@Imagi_nacja jak się trzymasz? Dajesz jeszcze radę? 😊 Ja miałam wczoraj prenatalne. Dzieci 1540 i 1550g. Jedno ma tyłek na twarzy drugiego 😅 Lekarz ocenił, że gdybym donosiła do 37tc to będą ważyły po 3,3 kg 😳 Już nie mogę spać w nocy. Ten brzuchol mnie zadusi... Muszę trochę pojęczeć na forum 😜
Brzuch przy leżeniu mi mega przeszkadza, codziennie zgaga dosłownie… 😂U ciebie jeden ma tyłek na drugim, a u mnie oby dwoje miednicowo i jak patrzę na mój brzuch to jest dosłownie prostokątny przez to ze przy moich żebrach mają głowy 😅 U mnie 34tc, już mam dość i serio odliczam dni do szpitala 😅😂 31 stycznia ostatnia wizyta, i 6 lutego chyba już oficjalnie idę do szpitala…oby zrobili cesarkę 7 lutego bo więcej chyba nie dotrwam i mi brzuch pęknie 😂
 
Brzuch przy leżeniu mi mega przeszkadza, codziennie zgaga dosłownie… 😂U ciebie jeden ma tyłek na drugim, a u mnie oby dwoje miednicowo i jak patrzę na mój brzuch to jest dosłownie prostokątny przez to ze przy moich żebrach mają głowy 😅 U mnie 34tc, już mam dość i serio odliczam dni do szpitala 😅😂 31 stycznia ostatnia wizyta, i 6 lutego chyba już oficjalnie idę do szpitala…oby zrobili cesarkę 7 lutego bo więcej chyba nie dotrwam i mi brzuch pęknie 😂
To już niedługo będziecie się chwalić maluchami a my nadal będziemy jęczeć co nas boli :) szybciutko wam minie :)
 
reklama
Czyli to normalne że jest ich sporo? Mnie jak złapie to muszę stanąć i poczekać aż odpuści bo nie mogę zrobić kroku.
mi sie zdaje, ze normalne bo juz coraz bliżej. Ale to tez kazda kibieta jest inna. Ja mialam juz duzo skurczy w 2 i 3 ciąży i wczensiej nie urodzilam. Jednak inna kobieta moze wczesniej urodzic. Lepiej obserwuj siebie bo jeszce niech posiedzi w brzuszku twoj maluszek 😉
A "sporo" to ile ponad 10, ponad 20?
Ja chodzic moge, bo to taki dyskomfort jakby mnie ktos scisnal ciasnym pasem 🙈

Najlepiej położyć się na boku z lekko ugiętymi nogami. Tak mi mówiła lekarka. Ja się mecze że skurczami w ilości do 30 na dzień, niektóre tak bolesne że ściska w środku i oddechu brakuje. Położna twierdzi że to już są skurcze coraz bliżej porodu więc mam nakaz całkowitego leżenia 😑 we wtorek kontrola i dowiem się czy szyjka trzyma czy jeszcze bardziej się skróciła.
Szczerze wam powiem dziewczyny że już psychicznie czuje się wykończona tym leżeniem, wszystko mnie irytuje i mam humorki których do tej pory nie miewałam 😑 albo to hormony albo frustracja z zaistniałej sytuacji 🙈
by do 37tc potem mozesz chodzic ile zechcesz i juz nawet rodzic 😘

@Imagi_nacja jak się trzymasz? Dajesz jeszcze radę? 😊 Ja miałam wczoraj prenatalne. Dzieci 1540 i 1550g. Jedno ma tyłek na twarzy drugiego 😅 Lekarz ocenił, że gdybym donosiła do 37tc to będą ważyły po 3,3 kg 😳 Już nie mogę spać w nocy. Ten brzuchol mnie zadusi... Muszę trochę pojęczeć na forum 😜
ja mam jedno w brzuchu i juz mnie zadusza 😂😂 czasami to nie mogę sie ruszyc w zadna stronę 🙈🙈
 
Do góry