reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Co do napierania i bólu tam i siam to tylko dorzucę wyczyn olimpijski nr 1 golenie tudziez strzyżenie tegoż przybytku 🤪, zas moim nr 2 jest założenie nogi na nogę 🙈




Nie jestescie same 😊 oprócz przedszkolaka którego jeszcze zrozumie ze chce mamy to już fazy buntu 11latka, który na 1 zdanie ma 10 ale... to już ponad sily psychiczne 🤦‍♀️
Niestety znam ten ból😐 Mój syn za miesiąc kończy 11 lat i pretensje o wszystko, a jak mu zwracam uwagę, żeby zszedł trochę z tonu to pretensje ze się czepiam🙃
 
reklama
Ło ludzie.. Chciałabym tak! Mój w takim razie nie był typowym dzieckiem, bo spał tyle co nic, jadł faktycznie sporo, ale jeszcze więcej wył i domagał się noszenia (tak tak, siedzenie i bujanie odpadaly).. No a teraz przy 2 jednak trochę vzasu trzeba poświęcić starszakowi..A Ty masz więcej dzieci- masakra:)
wiesz co, ja to juz nie pamietam jaki byl polog z kazdym z dzieci (za duzo, za dawno😂) ale pamietam poprzedni z corka. Ona to fkatycznie tylko spala i jadla. Byla aniolkiem. Do tego spala tam gdzie ja odłożyłam. I tka mi spala do czasu odstawienia smoczka jakos kolo 1,5roku. Kładłam ja, a ona usypiała 😱😱
Najbardziej wymagajacy byl chyba pierworodny bo potrafil nie spac od 3 w nocy i go nosic, skakac na piłce bylo najwygodniej. Ale to bylo ponad 7 lat temu to juz wyparłam z pamieci. Sredni byl dlugo na piersi i do czasu odstawienia (jakos 16mcy) to czesto sie budzil i dużo jadł. Ciekawe jak bedzie z tym maluszkiem. Ale nie nastawiam sie na nic. Nie oczekuje od siebie zbyt duzo, chce ten polog przetrwac ile sie da w spokoju. Planuje wiec skorzystac z pobytu mamy u nas ile sie uda i duzo lezec, dac sobie czas na odpoczynek.
@nafoczka Ooo to to! Golenie, zgroza... nie umiem się za to zabrać by się nie zaciąć. Nogi jeszcze pół biedy, ale bikini...zero pomysłów. Masz jakiś patent ?
Albo któraś z Was? Chce się tam wydepilować jakoś dla komfortu ale jak raz podjęłam próbę to się szybko poddałam bo się bałam ze się pozacinam...
nie pomoge, bo ja zawsze to robilam bez patrzenia. Jakos nie jest najgorzej. Ale wiem że wiele dziewczyn prosi o to partnera 🙈 ja akurat wole sama na slepo/po omacku bo to jednak delikatne miejsca i mysle, ze na pewno by mnie pozacinal.

U mnie ból spojenia lonowego coraz gorszy. Chodze wolno jak żółw, a itak przy kazdym kroku boli przeokrutnie. Ciężko
 
@nafoczka Ooo to to! Golenie, zgroza... nie umiem się za to zabrać by się nie zaciąć. Nogi jeszcze pół biedy, ale bikini...zero pomysłów. Masz jakiś patent ?
Albo któraś z Was? Chce się tam wydepilować jakoś dla komfortu ale jak raz podjęłam próbę to się szybko poddałam bo się bałam ze się pozacinam...
Moim patentem do niedawna było golenie na ślepo 😅 później próby z lusterkiem które niestety się nie powiodły także obecny patent to niestety mąż 🙈 o dziwo ani razu mnie nie zaciął. Ostatnio wyszło mi znowu samej na ślepo, aż w szoku byłam 🤔 depiluje się co 3 dni bo dłużej wytrzymać nie mogę. Dobrze że przynajmniej z nogami daje radę bo te codziennie depiluje 😅, jakoś psychicznie nie umiem znieść jak mam gdzieś włoski 🙈
 
@nafoczka Ooo to to! Golenie, zgroza... nie umiem się za to zabrać by się nie zaciąć. Nogi jeszcze pół biedy, ale bikini...zero pomysłów. Masz jakiś patent ?
Albo któraś z Was? Chce się tam wydepilować jakoś dla komfortu ale jak raz podjęłam próbę to się szybko poddałam bo się bałam ze się pozacinam...
Mnie przed pierwszym porodem mąż golił, ale biednemu się tak ręce trzęsły, bał się, że mi krzywdę zrobi. Myślałam czy by nie kupić jakiegoś kremu do depilacji czy coś ale nie wiem jaki, ponoć w ciąży nowości lepiej nie testować bo w razie uczulenia żeby się nie męczyć. Próbowałam w wannie z lusterkiem 🙈 ale to paruje, nic nie widać.
 
Niestety znam ten ból😐 Mój syn za miesiąc kończy 11 lat i pretensje o wszystko, a jak mu zwracam uwagę, żeby zszedł trochę z tonu to pretensje ze się czepiam🙃
Też to słyszę, koleżanka ma córkę 8 lat i czasami krzyknie na nią to mała z taką pogardą do niej "i co i zdenerwowałaś się na coś i się na mnie wydzierasz, czy okres masz??" Krew człowieka zalewa :D
 
reklama
Do góry