reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

wow! Ciekawe skad dzieci znaja takie teksty 😱😱😱😱
Fakt, szkoła, ale to też my sami czasem coś palniemy...
Mój 2,5latek potrafi mnie zaskoczyć tekstami.. Np.cos mi nie wychodziło i marudziłam, że jak zwykle, jak się człowiek spieszy, to tysiac rzeczy musi pójść nie tak. A on na to: TAKIE ŻYCIE MAMO..
Albo: OGARNIJ SIE TATO..
Strach się bać, co z takiego malca wyrosnie, jak będzie nastolatkiem...🤯🤯🤯
 
reklama
@nafoczka Ooo to to! Golenie, zgroza... nie umiem się za to zabrać by się nie zaciąć. Nogi jeszcze pół biedy, ale bikini...zero pomysłów. Masz jakiś patent ?
Albo któraś z Was? Chce się tam wydepilować jakoś dla komfortu ale jak raz podjęłam próbę to się szybko poddałam bo się bałam ze się pozacinam...
Ja ogarniam po omacku sama 🙈 teraz jest jak jest i jak dla mnie może być na prodigy 🤪 przed porodem pewno poproszę mojego Pana choc on twierdzi że ma potem koszmary 🤣
A my dzis po wizycie i jedyne zalecenia to nie przeziębić się i nie kaszlec :) my was pomału gonimy bo jest 30tc
 
Ja ogarniam po omacku sama 🙈 teraz jest jak jest i jak dla mnie może być na prodigy 🤪 przed porodem pewno poproszę mojego Pana choc on twierdzi że ma potem koszmary 🤣
A my dzis po wizycie i jedyne zalecenia to nie przeziębić się i nie kaszlec :) my was pomału gonimy bo jest 30tc
Ja po gorączce w ostatnim tygodniu i panikowaniu, że to covid sama sobie zrobiłam i dziecku kwarantannę. Jak na razie przerwa w przedszkolu bo chorować z dzieckiem co drugi tydzień to w końcu urodzę za wcześnie 😣 a teraz mamy taki czas, że nie kasłać i nie kichać to ciężko
 
Dziewczyny czy któraś już ma w domku wózek muuvo quick 3.0? I ma do niego komplecik wyściółki do środka? Chciałabym kupić taka wyściółkę ładną i na materacyk prześcieradełko ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego rozmiaru 😶 ogólnie on ma chyba inny rozmiar...gondoli jest typu standard.
 
Odczuwa któraś z was braki powietrza? Chodzę coś się krzątam, robię i mam czasami potrzebę sobie "powzdychac" łapać takie głębsze oddechy bo czuję, że nie mam czym oddychać 🙀
Też tak mam. Zadyszka, trudność w oddychaniu a do tego od jakiegoś czasu cały czas wysuszone gardło i nos + katar. Masakra...
 
reklama
Do góry