reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Gratulacje kobietki🌷🌸🌷 cieszymy się razem z Wami.
Pytanie z innej beczki - jak zapatrujecie się na odwiedziny bliskich/ tesciow/ rodziców po powrocie ze szpitala?
Ja ostatnio z mężem rozmawiałam i z jednej strony wiem, ze chciałabym dać znac kiedy będę dopiero,, gotowa” na odwiedziny, a z drugiej strony moi teściowie(rodzina męża) będzie Nas eskalować, bo mieszkają ulice dalej…
Jakie macie zdanie?
 
Co do tych szybkich porodów to ja właśnie też urodziłam małą szybko jeżeli chodzi o drugą fazę i mówią, że to mogło spowodować jej problemy późniejsze z oddechem. Bo nie wystymulowała się na skurczach, nie wycisnęło z niej tych wód 😃 także wszystko ma swoje za i przeciw :D
 
To ile nas jeszcze zostało przed? Ja z terminem na 25 marca jeszcze czekam. Po wczorajszym usg mała wazy ok 3350. Czy któraś z was może napisać jak ta waga z usg pokryła się z rzeczywistością?
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was, chociaż na koniec. Czytam Wasz wątek od jakiegoś czasu :) ja tez mam termin na marzec, na 30-go. Gratuluje dziewczynom, które już szczęśliwie urodziły i maja to za sobą. Życzę Wam i Waszym maluszkom dużo zdrowia❤️ Ta ciąża jest moja pierwsza, wiec nie wiem czego się spodziewać, na razie czekam na rozwój wydarzeń. Dzisiaj zaczęłam 39 tydzień. Żadnych bolących skurczy nie mam, tylko twardnienie brzucha.
 
@Dodik2022
Ja jeszcze przed. Dziś zaczęłam 41 tc. Bylam wczoraj na usg/ktg w szpitalu i pytałam o wywoływanie porodu. Lekarka byla otwarta i powiedziała, że byloby to możliwe ale wszystko wygląda bardzo dobrze, przepływy, dziecko rośnie, dużo wód więc radzi mi jeszcze poczekać. Powiedziała, że czesto porody wywolywane wiążą się z koniecznością użycia vacum, ssaków lub innych sprzętów ponieważ dziecko samo nie bylo jeszcze w pelni gotowe i nie współpracuje. Plus pierwszy syn urodził się 11 dnia po terminie, wody same odeszły i mimo że bardzo dluzo rodziłam to wszystko postępowało naturalnie. Trochę mnie to przekonało... Kolejna wizyta kontrolna w poniedziałek 21.03, wtedy ro już chyba będę prosić 9 jakiś plan wywolania bo to będzie akurat termin z OM i też 8 dni po terminie.
 
reklama
Ja mam na dziś termin. Od jakiegoś czasu odczuwam delikatne skurcze, ale na nic się nie nastawiam bo już nie raz tak miałam, a nic z tego nie wyszło. Jeśli nic samo się nie zacznie to 23.03 mam się stawić w szpitalu na wywołanie. Waga małej z wczoraj to 3200 ;) ale wiadomo, teraz może być już duży margines błędu pomiaru 🤷🏻‍♀️
 
Do góry