reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
ja to nie moge patrzec jak mlody ma kupe i zmieniam kazdy kleks bo pupa itak czerwona przez częstotliwość wyproznien.
Ja zauważyłam zmiany ma pupie po konkretnych pampersach. Właśnie oryginałki pampers te niebieskie, od razu dupcia w kropki. A tak to odpukać ale mała nie jest jakaś wrażliwa chociaż staram się często ją przewijać.
 
Ja zauważyłam zmiany ma pupie po konkretnych pampersach. Właśnie oryginałki pampers te niebieskie, od razu dupcia w kropki. A tak to odpukać ale mała nie jest jakaś wrażliwa chociaż staram się często ją przewijać.
u nas pieluchy sa bez dodatkow (eko) wiec nie ma syfu ktory moze podrażniać pupe. Niestety to efekt czestych kup, które ciezko wylapac. Zreszta one sa czeato co chwile a jak spi juz te 2-3-4 h to go nie budze bo ostatnio 1-2 takie drzemki na dobę sa.
 
A co do tego usypiania przy suszarce to ja zauważyłam że mojej się przyjemnie śpi przy włączonej, pracującej zmywarce :D jak małą emigruje do kuchni w wózku by starsza siostra jej nie przeszkadzała :D
 
A co do tego usypiania przy suszarce to ja zauważyłam że mojej się przyjemnie śpi przy włączonej, pracującej zmywarce :D jak małą emigruje do kuchni w wózku by starsza siostra jej nie przeszkadzała :D
Moja mała najlepiej śpi przy włączonej pralce, suszarce czy jak zmywam naczynia. Byle był jakiś hałas😉 Gorzej jest w nocy kiedy robi się cicho i spokojnie.
 
Hej dziewczyny narazie nie jestem w ciąży mam troje dzieci wszystkie po cesarskim cięciu chciałabym mieć czwarte i dalej byłaby cesarka. Piszę do was czy któraś z was ma tak że czeka na czwartą cesarkę lub zna kogoś kto ją miał. Boję się trochę decyzję podjąć. Z góry dziękuję za odpowiedź
Hej. Ja jestem po 4 cieciach cesarskich, nie było żadnych problemów po operacji. Najważniejsze żebyś miała dobrego lekarza który zna się na prowadzeniu ciąży. Moja Pani doktor twierdziła że wszystko jest w porządku ale zapomniala mnie poinformować o tym że mam małowodzie i przez to miałam rozwiązanie ciąży w 35 tygodniu. O tym że mam za mało wód płodowych dowiedziałam się od innego lekarza do ktorego trafiłam przypadkowo. Moja 4 ciąża nie była planowna 😉 Pozdrawiam 🤗
Ps. Na sali leżała że mną dziewczyna która była po 5 cesarkach a śmigała lepiej jak dziewczyny po pierwszej cesarce.
 
reklama
Dziewczyny ktore stosowaly Bigaia te krople robiotyczne. Dlaczego sie zdecydowalyscie, pomogło na problem? Byly jakies skutki uboczne?
 
Do góry