reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć. Chciałabym się nieśmiało przywitać… zrobiłam dziś test okres spóźnia mi się dwa dni… plamię. Straciłam już jedną ciąże i mam mega stres. Jutro Beta i progesteron.
 

Załączniki

  • 207C9921-A24B-4BA1-8E24-5C9D6ED3AE5B.jpeg
    207C9921-A24B-4BA1-8E24-5C9D6ED3AE5B.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Dziewczyny byłyście już z bobaskami na polu? Co im ubieracie?
Mój ma smoczek bibs i wziął go dość chętnie już w 1 tyg życia ☺️
Jeśli chodzi a brzuszek to trochę się falej pręży przy kupci, ale nie płacze.. Bączki puszcza i to sporo.
Ja z moim jestem non stop poza domem odkąd skończył dwa tygodnie ☺️ aktualnie ubieram go w dresowy kombinezon z ociepleniem, taki akurat na tą temperaturę, do tego czapeczka i chustka na szyjkę ☺️
 
Moja zaakceptowała lovi, bibs też ale jakoś zraziła mnie duża ilość złych opinii tych bibs. Moja gdyby nie smoczek to by cały czas ssała ręce czy wszystko do ma obok. A też przybiera bardzo dużo i gdybym miała ją trzymać na piersi to by aż wymiotowała tym mlekiem bo już nam się zdarzało.
My tez tak mamy. Mam wrażenie ze sama muszę czasem ograniczyć karmienie bo zjada za dużo i potem się męczy i ulewa.
Ja zamówiłam sab simplex na jakiejś grupie na Fejsie, gościu sprowadza z Niemiec i szybko wysyła. Ale u mnie chyba mała jakoś źle toleruje jakiś ich składnik dodatkowy bo wydaje mi się, że dużo po nich ulewa i ta kupa jest taka brzydka i gorzej się pręży. Ja daję Espumisan ale ciężko mi tak pilnować żeby dać przed karmieniem
Espumisan można tez po karmieniu dać - przynajmniej tak jest napisane w mojej ulotce 😊
 
Dziewczyny byłyście już z bobaskami na polu? Co im ubieracie?
Mój ma smoczek bibs i wziął go dość chętnie już w 1 tyg życia ☺️
Jeśli chodzi a brzuszek to trochę się falej pręży przy kupci, ale nie płacze.. Bączki puszcza i to sporo.
moj dzis byl na spaverze w bodziaku welnianym i spodenkach plus skarpetki, i kocyk. ale było jakies 20st slonko i bez wiatru
Kocyk to zakladalam, to zdejmowalam.
Moja zaakceptowała lovi, bibs też ale jakoś zraziła mnie duża ilość złych opinii tych bibs. Moja gdyby nie smoczek to by cały czas ssała ręce czy wszystko do ma obok. A też przybiera bardzo dużo i gdybym miała ją trzymać na piersi to by aż wymiotowała tym mlekiem bo już nam się zdarzało.
no u nas wlasnie tak jest z tym ulewaniem, a przybiera w zawrotnym tempie. Ale to tak wszystkie moje dzieci. Zastanawualam sie nad kształtem smoczka bo mamy dwa ale jeszcze sa tajie okragle no i moze kauczukowy zamiast silikonowego bardziej podpasuje bo pomoglby mu zasnac, a nue ciagle cyc z ktorego wciaz leci mleko.
Ja zamówiłam sab simplex na jakiejś grupie na Fejsie, gościu sprowadza z Niemiec i szybko wysyła. Ale u mnie chyba mała jakoś źle toleruje jakiś ich składnik dodatkowy bo wydaje mi się, że dużo po nich ulewa i ta kupa jest taka brzydka i gorzej się pręży. Ja daję Espumisan ale ciężko mi tak pilnować żeby dać przed karmieniem
po karmieniu tez mozna podawac
 
A pojawia się u waszych dzieci ciemieniucha? Ja tak się zastanawiam kiedy wyskoczy, pierwsza córka to miała masakryczną, jedna wielka skorupa na głowie była 🙈
 
reklama
Do góry