reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mam muuvo quick 3.0. Ogólnie do miasta jest super. Jest lekki, łatwo się składa a na tym mi zależało. Jeśli chodzi o amortyzację na „trudniejszej” nawierzchni no to ona nie istnieje. Wózek ciężko się prowadzi po ścieżce w lesie czy takiej bardziej polnej jeśli są dziury itp. Wystarczy, że leży kamień (i to mały), patyk, szyszka i trzeba już włożyć dużo siły żeby wózek przejechał. Wiec do miasta jak najbardziej tak. Na wiejski teren - niekoniecznie łatwo się go prowadzi. No i zdecydowanie odradzam chromowaną ramę - dramat, byle puknięcie i wielka rysa. Mam ten wózek 4 miesiące w użyciu a rama wyglada jak po dwójce dzieci. Także do miasta wózek super, poza miasto do przemęczenia :)
To identycznie jak mój Cavoe - do miasta super, poza tragedia. I też użytkujemy go ponad 4 miesiące a wygląda jakby miał kilka lat. Bardzo go "żyłujemy", ciągle jesteśmy na działce a dojście mamy raczej terenowe więc chcąc nie chcąc wózek nie dość że porysowany to jeszcze rozklekotany 😕 będzie trzeba sprzedać później za jakieś grosze 🤷
 
reklama
Hej. My mamy na stopie, między palcami. Wykwitł po porodzie i urósł, jest mięsisty. Ale nic nie robimy. Czekamy do roku. No chyba, że zacznie gwałtownie rosnąć czy się zmieniać to ruszymy do chirurga lub onkologa.
Hej ja jestem po wizycie u chirurga dziecięcego i muszę podjąć decyzję najlepiej do 8miesiaca życia, aby zacząć leczenie bo potem to już nie zniknie. Być może zniknie samo ale nie wiadomo u nas na rączce. Ale najpierw muszę udać się do kardiologa dziecięcego aby sprawdzić czy moga byc podane leki. Nie wiem co zrobić sama bo leczy się to łąkami na serce.... Niby u nas jest to w takim miejscu że może przeszkadzać bo na paluszku u rączki. I mam obserwować czy to rośnie
 
Mi po pierwszym dziecku tak leciały aż miałam łyże placki. Teraz po tej ciazy nic takiego się nie dzieje na szczęście ale biorę witaminy na wzmocnienie
U mnie odwrotnie, przy pierwszym coś wypadało ale nie aż tak bardzo. Teraz jest masakra, zaczynam się bać właśnie, ze zostaną mi łyse placki. Tez biorę witaminy cały czas
 
Hej dziewczyny jakie polecacie krzesełko do karmienia?
Ja mam kupione krzesełko stokke. Słyszałam o nim same mega opinie. Jeszcze nie wypróbowany ale nie mogę się doczekać testowania 😀
Jak u was kondycja włosów po ciąży, bardzo wypadają? Moje lecą na potęgę i zaczynam się martwić.
Wypadają okropnie. Mimo brania witani 😢

Dziewczyny czy ktoras miała może taki sam problem jak ja :
Po wizycie u pediatry po kolejnej kontroli okazało się, że mała za mało przybiera na wadze. Przez te 4 miesiące była tylko na cycu. Pediatra zaleciła dokarmianie na wieczor. I tu pojawia się problem.. mała nie chce pic mm. Krzywi się i wypluwa.. totalnie jej nie smakuje. Próbowałam już różne firmy i zawsze efekt ten sam…
Ktoś ma pomysł co zrobić ?
Nie jest to kwestia butelki bo moje odciągnięte mleko pije…
 
Ja mam kupione krzesełko stokke. Słyszałam o nim same mega opinie. Jeszcze nie wypróbowany ale nie mogę się doczekać testowania 😀

Wypadają okropnie. Mimo brania witani 😢

Dziewczyny czy ktoras miała może taki sam problem jak ja :
Po wizycie u pediatry po kolejnej kontroli okazało się, że mała za mało przybiera na wadze. Przez te 4 miesiące była tylko na cycu. Pediatra zaleciła dokarmianie na wieczor. I tu pojawia się problem.. mała nie chce pic mm. Krzywi się i wypluwa.. totalnie jej nie smakuje. Próbowałam już różne firmy i zawsze efekt ten sam…
Ktoś ma pomysł co zrobić ?
Nie jest to kwestia butelki bo moje odciągnięte mleko pije…
Może spróbuj mieszać swoje z mm.
 
Ja mam kupione krzesełko stokke. Słyszałam o nim same mega opinie. Jeszcze nie wypróbowany ale nie mogę się doczekać testowania 😀

Wypadają okropnie. Mimo brania witani 😢

Dziewczyny czy ktoras miała może taki sam problem jak ja :
Po wizycie u pediatry po kolejnej kontroli okazało się, że mała za mało przybiera na wadze. Przez te 4 miesiące była tylko na cycu. Pediatra zaleciła dokarmianie na wieczor. I tu pojawia się problem.. mała nie chce pic mm. Krzywi się i wypluwa.. totalnie jej nie smakuje. Próbowałam już różne firmy i zawsze efekt ten sam…
Ktoś ma pomysł co zrobić ?
Nie jest to kwestia butelki bo moje odciągnięte mleko pije…
To już chyba po prostu mały degustator jest. Te sztuczne mleka mają chyba niektóre dość ciężki do zaakceptowania smak wystarczy czasami powąchać a już odrzuca.
Moja pierwsza piła najzwyklejsze najtańsze Bebiko i akceptowała, teraz druga na jakieś awaryjne karmienie gdy muszę wyjść a nie odciągnę ma hippa i jak starsza kiedyś chciała po niej wypić mleko to wypluła krzycząc dlaczego ono jest takie gorzkie 😅 jej było dobre
 
reklama
Jak u was kondycja włosów po ciąży, bardzo wypadają? Moje lecą na potęgę i zaczynam się martwić.
U mnie idą takie ilości że mam wrażenie że łysieje 🙈 witaminy biorę cały czas

Jak u was rozszerzanie diety? U nas już od jakiegoś czasu warzywa, kilka dni temu doszły owoce. Dziś zrobiłam test i podałam kleik ryżowy na mm dla alergików i zjadł tylko trzy łyżeczki, resztę wypluwał 😕
 
Do góry