reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czesc. Ja właśnie całkiem niedawno o to pytałam. Niestety u mnie jest dokładnie tak samo, wypadają strasznie. Zaczynam się martwić bo bardzo mi się przerzedziły😐 Z tego co czytałam to całkiem normalne i może trwać nawet kilka miesięcy. Podobno najlepiej nie zawiązywać ciasno włosów i nie zaczesywać do tylu, ale jak ich nie spinać skoro tak się sypia😔
To normalne. Wypada to, co nie wypadło w ciąży
 
reklama
Dziewczyny a jak idzie ząbkowanie, czy któraś może się już pochwalić pierwszym ząbkiem? U nas narazie nic chociaż czasami widać, ze mała coś denerwuje w buzi.
 
Dziewczyny a jak idzie ząbkowanie, czy któraś może się już pochwalić pierwszym ząbkiem? U nas narazie nic chociaż czasami widać, ze mała coś denerwuje w buzi.
U nas jest ząbkowa furioza 🥴 jeszcze się nie wyrżnęły, ale już widać białe na granicy. Smaruje żelem nurodent.
Ja się mogę pochwalić że u nas już próby siadania i zaczęło się raczkowanie 😁 teraz już muszę malucha bardziej pilnować, koniec zostawiania go na macie bez nadzoru bo po chwili jest na drugim końcu pokoju 😅
 
U nas jest jedno wielkie jęczenie... wiąże to z zębami bo czasami jak coś złapie w ręce to obojętne co to jest to szarpie jak głodny pies kość. Upały też się dają we znaki konkretnie.
Czekam jak głupia, że może jak wyjdzie pierwszy ząb to się trochę uspokoi. Bo teraz to głównie musimy się nosić.
 
Te czekanie na zęby jest straszne 🙈 ja mam wrażenie że się ich nie doczekam. Ale za to od piątku mały siedzi samodzielnie i raczkuje już praktycznie po całym domu ☺️ dziś mamy równe 6 miesięcy więc dosyć szybko mu poszło
 
Te czekanie na zęby jest straszne 🙈 ja mam wrażenie że się ich nie doczekam. Ale za to od piątku mały siedzi samodzielnie i raczkuje już praktycznie po całym domu ☺️ dziś mamy równe 6 miesięcy więc dosyć szybko mu poszło
No to super :) szybki maluch u nas ciężko wysoki podpór załapać jeszcze brakuje siły w łapkach
 
Co tam u waszych dzieciaczkow? Mój Kacperek już ma 9.30kg i 80cm jest z 18 marca, czy wasze maleństwa już siedzą? Nasz jeszcze nie ale obraca się z brzucha na plecy i na odwot
 
Co tam u waszych dzieciaczkow? Mój Kacperek już ma 9.30kg i 80cm jest z 18 marca, czy wasze maleństwa już siedzą? Nasz jeszcze nie ale obraca się z brzucha na plecy i na odwot
My z 19.03 waga 7 kg i 68 cm :p dziewczynka ;)
Małą zaczyna siadać i raczkuje po całym domu. Mamy dostawkę do łóżka i wczoraj pierwszy raz się wspięła i sama z niej do mnie wyszła 🤭 małej jest wszędzie pełno, nie można jej na chwile spuścić z oka
 
reklama
Co tam u waszych dzieciaczkow? Mój Kacperek już ma 9.30kg i 80cm jest z 18 marca, czy wasze maleństwa już siedzą? Nasz jeszcze nie ale obraca się z brzucha na plecy i na odwot
To kawał chłopa :) u nas córcia z 16 marca i ma 8 kg :) śmiga jak żołnierz po całym mieszkaniu, czołga się.
Siedzieć jeszcze samodzielnie nie siedzi. Leci do przodu jak się ją posadzi.
 
Do góry