reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja mam muuvo quick 3.0. Ogólnie do miasta jest super. Jest lekki, łatwo się składa a na tym mi zależało. Jeśli chodzi o amortyzację na „trudniejszej” nawierzchni no to ona nie istnieje. Wózek ciężko się prowadzi po ścieżce w lesie czy takiej bardziej polnej jeśli są dziury itp. Wystarczy, że leży kamień (i to mały), patyk, szyszka i trzeba już włożyć dużo siły żeby wózek przejechał. Wiec do miasta jak najbardziej tak. Na wiejski teren - niekoniecznie łatwo się go prowadzi. No i zdecydowanie odradzam chromowaną ramę - dramat, byle puknięcie i wielka rysa. Mam ten wózek 4 miesiące w użyciu a rama wyglada jak po dwójce dzieci. Także do miasta wózek super, poza miasto do przemęczenia :)
u nas na stanie Baby Jogger Elite. Świetnie sie sprawdza w miejskiej dzungli. Dziury, hopki , krawezniki. Do tego leciutki i łatwy w prowadzeniu!:)
 
Do góry