reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

A to Twoja pierwsza ciąża? U mnie druga (pierwszą straciłam) i nie sądziłam, że to tak działa, ale też mi już trochę brzuch wywaliło. Wzdęcia czy zatrzymanie wody to jedno (ja mam od zawsze z tym problem), ale u mnie już z rana ten brzuszek jest zaokrąglony. Też jestem 5+5
Wpisz sobie na instagramie #6weekspregnant i zobacz, jakie tam są brzuszki 😜 Ja byłam w ciężkim szoku.
U mnie pierwsza.
Faktycznie spore, to chyba wszystko jest ok 😅🙈
Tez juz od rana mam właśnie zaokrąglony
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś u gastrologa. Zaproponował mi że zrobi usg zwykłe. Ciąży nie zobaczył na aplikacji pokazuje tydz 5 a pod spodem 4+5. Noi kazał mi iść do ginekologa:( jutro się umawiam bo moja ginekolog jest na urlopie. Czy jest jeszcze nadzieja ? Jutro na betę pojadę
 
Dziewczyny byłam dziś u gastrologa. Zaproponował mi że zrobi usg zwykłe. Ciąży nie zobaczył na aplikacji pokazuje tydz 5 a pod spodem 4+5. Noi kazał mi iść do ginekologa:( jutro się umawiam bo moja ginekolog jest na urlopie. Czy jest jeszcze nadzieja ? Jutro na betę pojadę
Usg zwykle przez powłoki brzuszne?
 
Dziewczyny byłam dziś u gastrologa. Zaproponował mi że zrobi usg zwykłe. Ciąży nie zobaczył na aplikacji pokazuje tydz 5 a pod spodem 4+5. Noi kazał mi iść do ginekologa:( jutro się umawiam bo moja ginekolog jest na urlopie. Czy jest jeszcze nadzieja ? Jutro na betę pojadę
Moim zdaniem w ogóle nie masz się czym przejmować. 4+5 to widać czasem ledwo na USG dopochwowym, a co dopiero przez brzuch i to u gastrologa🤷‍♀️
 
hah dzięki 😊 nie wiem czy kojarzysz mój test z marchewka 🤣
hahahah tak 🙈 😂 😂 😂
Dziewczyny byłam dziś u gastrologa. Zaproponował mi że zrobi usg zwykłe. Ciąży nie zobaczył na aplikacji pokazuje tydz 5 a pod spodem 4+5. Noi kazał mi iść do ginekologa:( jutro się umawiam bo moja ginekolog jest na urlopie. Czy jest jeszcze nadzieja ? Jutro na betę pojadę
Na tym etapie nie robi się usg przez powłoki brzuszne, więc się nie przejmuj :)
 
W ogóle to mam straszne bóle gdzieś na wysokości jajników. Jakaś masakra. :( Jak np jestem długo prosto i nagle się zegnę albo odwrotnie jestem zgięta czy kucam i nagle się wyprostuję... Taki ból aż nie do wytrzymania, od razu wracam do poprzedniej pozycji z ogromnym jękiem. Wczoraj normalnie tragedia była... Dziś trochę lepiej. Martwi mnie to mocno, czy wszystko jest ok na pewno :(
 
Dziewczyny byłam dziś u gastrologa. Zaproponował mi że zrobi usg zwykłe. Ciąży nie zobaczył na aplikacji pokazuje tydz 5 a pod spodem 4+5. Noi kazał mi iść do ginekologa:( jutro się umawiam bo moja ginekolog jest na urlopie. Czy jest jeszcze nadzieja ? Jutro na betę pojadę

Kochana, jeśli miałaś usg przez brzuch, to nic się nie zobaczy :) czasem i przez dopochwowe ciężko coś zobaczyć w tym tygodniu :)


Dziewczyny właśnie odebrałam betę , ciąża potwierdzona 🥰 ale niepokoi mnie jej wynik , jest 328, wg norm labo jest to 2-3 tydzień , a od ostatniej miesiączki miną jutro 4 tygodnie i się zastanawiam czy te normy z laba są liczone wg zapłodnienia czy wg daty ostatniej miesiaczki. Powtórzę za 48h i mam nadzieję że wszystko będzie rosło pięknie 🤫

Bardzo ładna beta!

Ja biorę mama DHA premium Plus bo pan Tabletka poleca ;) reszty nie kojarzę i nie pamiętam z jego analizy
Dopochwowo to m się luteina kojarzy, ale jak nie dała Ci recepty to nie wiem
Krwiaki często się wchłaniają :)
Na pewno będzie wszystko dobrze.

Też brałam mama dha. Dobrze się po nich czułam :)

Cześć, nieśmiało się z Wami witam 😉. Test ciążowy wyszedł pozytywny w sobotę, w 25 dc. Dzisiaj w 28 dc byłam na becie, wyszła 495 więc już jestem trochę spokojniejsza. Pojutrze powtórka i będę miala pewność czy idziemy w dobrym kierunku. Mam za sobą poronienie w zeszłym roku w listopadzie, dlatego na razie podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze 😊
Cześć! Witamy na pokładzie i czekamy na przyrost :)

Część, jestem podwójną aniołkową mamą (poronienie zatrzymane w maju 2020 - 11 tydzień i grudniu 2020- 9 tydzień) aktualnie w 4+6 tygodniu ciąży :) Dzisiaj potwierdzona u lekarza. Z uwagi na obciążenie i PAI 1 4G i MTHFR jestem aktualnie na Clexane 0.4. Termin 11.03.2022 <3 Nadrabiam wątkowe zaległości, ale jestem dopiero na 65 stronie :D Pozdrawiam i ściskam na przywitanie!
Witaj na pokładzie! ❤️

Dziękuję 😊 ale powiem Wam że jak na razie to mam wrażenie, że za chwilę dostanę okres i latam jak głupia co chwilę do toalety żeby sprawdzić 😅
Też tak mam, ale dlatego że za tydzień mam mieć „planowy” @. Chociaż w pierwszej ciąży do samego końca miałam takie wrażenie ;)

Cześć dziewczyny [emoji3590] dziś właśnie potwierdziłam to że jestem w ciąży, po roku na pierwszym stymulowanym cyklu się udało. Po 48 h zrobię znowu betę ale mam nadzieję że będzie dobrze. Dziś jestem 11 dpo [emoji3590]Zobacz załącznik 1291273Zobacz załącznik 1291274
Czekamy na przyrost! Musi być dobrze :)
 
A to Twoja pierwsza ciąża? U mnie druga (pierwszą straciłam) i nie sądziłam, że to tak działa, ale też mi już trochę brzuch wywaliło. Wzdęcia czy zatrzymanie wody to jedno (ja mam od zawsze z tym problem), ale u mnie już z rana ten brzuszek jest zaokrąglony. Też jestem 5+5
Wpisz sobie na instagramie #6weekspregnant i zobacz, jakie tam są brzuszki 😜 Ja byłam w ciężkim szoku.
Ja też sprawdzałam instagram z hasztagami 😊 Sprawdzałam tydzień po tygodniu. Ciekawe kiedy zaczną być u nas widoczne na wątku pierwsze brzuszki 🥰🤗 Jak zrobimy wątek prywatny, to będziemy mogły się dzielić fotkami😊
 
reklama
Do góry