reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, a jakiej wielkości CRL był zarodek w 7tygodniu u w Was. Np 6+5 albo wcześniej? Bo jak teraz czytam to wszędzie napisane że powinien mieć ok 7-8mm a jak dobrze zapamiętałam to u mnie dziś było 2,2mm to chyba mało jak na ten dzień ciąży.
 
Dziewczyny, a jakiej wielkości CRL był zarodek w 7tygodniu u w Was. Np 6+5 albo wcześniej? Bo jak teraz czytam to wszędzie napisane że powinien mieć ok 7-8mm a jak dobrze zapamiętałam to u mnie dziś było 2,2mm to chyba mało jak na ten dzień ciąży.
Takie crl wskazuje na wiek ciąży 5+6. Może miałaś później owu?
 
Dziewczyny, a jakiej wielkości CRL był zarodek w 7tygodniu u w Was. Np 6+5 albo wcześniej? Bo jak teraz czytam to wszędzie napisane że powinien mieć ok 7-8mm a jak dobrze zapamiętałam to u mnie dziś było 2,2mm to chyba mało jak na ten dzień ciąży.
kochana nie martw sie na tym etpae kilka mm nie ma wiekszego znaczeniamaluszek pozniej nadrobi :) moze owu byla ciut pozniej moze implantacja pozniej :)
moje stasze dzieci na poczatku byly mniejsze o kilka dni i nadrabialy a syn urodzil sie wielki jak smok :) 4100 :)
 
A co sądzicie o farbowaniu włosów ? Wyczytałam że do krwiobiegu nic się podczas farbowania nie dostaje , ale trzeba uważać na te zapachy które się podczas farbowania ulatniają, aby ich nie wdychac. Oczywiście mam na myśli szybkie farbowanie typu odrost, a nie zmianę koloru włosów. Do jakich informacji dotarlyscie w tym temacie ?
 
Ja juz po. Jest pęcherzyk 😍 jakiś 1,5 cm. Narazie nic nie widać w środku, jakiś lekki zarys.... mam przyjść za 2 tygodnie. A jednak mam 14000 bety a 5 tydzień dopiero i potwierdziło się że wczesna ciąża. Matko ale się cieszę z tego pęcherzyka ❤
No super gratuluje 😀 jest nas coraz więcej 😍😍
U mnie jednak beta spadkowa, już tylko 100. Czekam na poronienie. Widocznie nie jest mi dane być mamą. Ale dziękuję Wam za wsparcie, bo jesteście naprawdę wspaniałe. Trzymam za Was kciuki - zdrowia dla Was i maluszków.
Przykro mi ale napewno w końcu się uda! Taka mała sugestia, może zmień lekarza , czasami świeże spojrzenie na sprawę pomaga
Chętnie bym tu mamę z ciążą bliźniaczą przywitała, bo na razie się czuję osamotniona 😅
Osamotniona czy nie ale proszę powiedzieć jak się nasza mamusia czuje 😊
A jak u Was z kawa ? Na początku chciałam odstawić ale podobno można pić, tylko mniej i słabsze. Rozpuszczalna ma najwięcej kofeiny, a ta z ekspresu mniej. Jak jest u Was, pijecie?
Ja pije 2 lub 3 mielone z 1.5 łyżeczki inaczej nie funkcjonuje
 
reklama
Do góry