reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

08/07 195... 10/07 500 to był mniej więcej 20 i 22 dpo. Piszę mniej więcej bo nie wiem dokładnie kiedy była owulacja.
Który u Ciebie tydzień ?
Wg ostatniej miesiączki to jakiś 4 tydzień. Od 12dpo wychodzą blade drugie kreski a wczoraj-14dpo beta 14mIU. Naczytałam się w internecie ,że to słaby wynik jak na ten okres i jednym brzydkim słowem sram pod siebie. Jutro lece na powtórzenie. A owulacje domiemam z testów owulacyjnych ,który wyszedł pozytywny tylko w 17dc. Przewertowalam już całego wujka google na temat tych wyników 🙄
 
reklama
reklama
Ja sobie kupiłam Jestem w ciąży od mamaginekolog. To bardziej klaser do porządkowania papierów, bo na czymś takim mi zależało :)
Ja dostałam go w prezencie w pierwszej ciąży. No nie wytrzymał i poszły mi przegródki na dokumenty. Niestety w mojej przychodni dają wyniki badań na kartkach a4, wiec po trzech miesiącach przegródki pękały w szwach niestety. Ale może jak ktoś dostaje mniejsze, to mu się sprawdzi :) ja teraz będę mieć teczkę z przegródkami :D

Czekam w poczekalni na wizytę u gina, serce mam w gardle... Żeby tylko wszystko było dobrze...
Trzymam kciuki! :)

09/07 beta 94
Dziś beta 606.76 [emoji7][emoji3590]
Piękna!
 
Do góry