reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja też tak mam, mam 2 drzemki w ciągu dnia taki po 1h. Jak chodzę po schodach to sapie :/ i w ogóle mam problemy z zaparciami. Nie mogę się wypróżnić, jem śliwki, pije wodę i nic nie pomaga :( boje się że bardzo przytyje w ciąży.. kilka dni temu ważyłam już 75.5 kg przy wzroście 171 cm :( poza tym nie mam jak spacerować, bo w dzień jest upał i lekarka zabroniła wychodzić mi na dwór jak jest gorąco, a wieczorem ledwo żyje, bo jestem taka zmęczona i śpiąca.
Rano nie mam apetytu bo mnie mdli...
Ja jestem szczupła (51 kg) i też mam ten problem. Nie mogę się załatwić często chociaż czuję, że by się przydało 😜 Przez to brzuch mam napompowany i ciągle mi burczy coś. Jem śliwki i morele suszone, no ale dzień jest ok, a dzień znowu źle. Jutro mam wizytę to zapytam czy coś mogę z tym zrobić. Już boję się cokolwiek jeść, żeby nie pogorszyć. I do tego mnie muli...
 
Na jakie badania cię skierowała?[emoji846]
Ja byłam u gin. Wypisał mi skierowania na multum badań i skiero na usg :)
Także 27.07 mam usg potwierdzające i od razu dostanę skierowanie na usg 1 trysmestru. Następna wizyta dopiero 31.08, bo mój lekarz ma urlop [emoji85]

@ilonaz super! Cieszę się [emoji7]

@Cukierkowa20pare u mnie tylko mdłości :D Nie mam bólu brzucha i bólu piersi jak w pierwszej ciąży, także oby tak dalej [emoji85]
 
Dla mnie najgorsze będzie jutrzejsze, ostatnio nie doczekałam serduszka a jutro powinnam je zobaczyć... jak nie zemdleje to będzie cud
Na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki! ❤️

Ja jestem szczupła (51 kg) i też mam ten problem. Nie mogę się załatwić często chociaż czuję, że by się przydało 😜 Przez to brzuch mam napompowany i ciągle mi burczy coś. Jem śliwki i morele suszone, no ale dzień jest ok, a dzień znowu źle. Jutro mam wizytę to zapytam czy coś mogę z tym zrobić. Już boję się cokolwiek jeść, żeby nie pogorszyć. I do tego mnie muli...
Polecam lactulosum :) tylko uprzedzam! Jest w cholerę słodki :p

Na jakie badania cię skierowała?[emoji846]
Morfologia ogolna, glukoza, kiła/vdrl, tsh, hcv przeciwciała, HIV ag/ab(combo), mocz ogólny, toksoplazmoza IgG, toksoplazmoza IgM i różyczka IgG :)
I do tego oznaczenie grupy krwi 😁
 
Jest tego sporo [emoji16]
Na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki! [emoji3590]


Polecam lactulosum :) tylko uprzedzam! Jest w cholerę słodki [emoji14]


Morfologia ogolna, glukoza, kiła/vdrl, tsh, hcv przeciwciała, HIV ag/ab(combo), mocz ogólny, toksoplazmoza IgG, toksoplazmoza IgM i różyczka IgG :)
I do tego oznaczenie grupy krwi [emoji16]
 
Cześć dziewczyny 🙂 dołączam do Was prawdopodobnie na marcowy termin. Nie wiem do końca w którym tygodniu jestem bo miałam opóźnioną owulacje ( miesiączka ostatnia 13.05, a prawdopodobna data zapłodnienia 5.06, cykle 35 dniowe), a dopiero jutro na usg pewnie będzie można ocenić bo poprzednie 2 tyg temu pokazało pęcherzyk żółtkowy i ciążowy. Mam nadzieje, że jutro będzie widać serduszko, ale trochę się stresuje. Wklejam usg z 1.07. Jestem po jednym poronieniu w marcu w 5 tyg. Spodziewam się teraz, że 7-8 tydzień trwa. Od tygodnia mam spore mdłości, ale od 2 dni było apogeum. Dzisiaj dzień łaskawy 🙂 Piersi bolały mnie bardzo na początku, teraz trochę mniej, ale je czuje. Mam nadzieje, że jutro wrócę z dobrymi wieściami 🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 😊
 

Załączniki

  • IMG_7100.jpg
    IMG_7100.jpg
    123,6 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 dołączam do Was prawdopodobnie na marcowy termin. Nie wiem do końca w którym tygodniu jestem bo miałam opóźnioną owulacje ( miesiączka ostatnia 13.05, a prawdopodobna data zapłodnienia 5.06, cykle 35 dniowe), a dopiero jutro na usg pewnie będzie można ocenić bo poprzednie 2 tyg temu pokazało pęcherzyk żółtkowy i ciążowy. Mam nadzieje, że jutro będzie widać serduszko, ale trochę się stresuje. Wklejam usg z 1.07. Jestem po jednym poronieniu w marcu w 5 tyg. Spodziewam się teraz, że 7-8 tydzień trwa. Od tygodnia mam spore mdłości, ale od 2 dni było apogeum. Dzisiaj dzień łaskawy 🙂 Piersi bolały mnie bardzo na początku, teraz trochę mniej, ale je czuje. Mam nadzieje, że jutro wrócę z dobrymi wieściami 🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 😊
 
Do góry