reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj byłam na pierwszych badaniach ciążowych 😊 chociaż nie lubię igiel to fajnie było robić je w takim celu 😊

w4sqflw1u7tjd90p.png
 
Przyszedł wynik dzisiejszej bety - 4528 mIU/ml.
W środę idę powtórzyć.
Jestem 8 dni po spodziewanym okresie.
Tydzień temu 12 lipca było 272,70
W środę 14 lipca - 649,50.
Gdyby nie prośba mojego ginekologa, to na pewno bym nie powtarzała bety drugi raz. To dla mnie za bardzo stresujące 😳
Mamy taka sama bete ;) ktory masz dzisiaj dzien ? U mnie 5+2
 
A czy któraś z Was sprawdzała poziom żelaza?
Ja byłam na usg koło 4 tygodnia i Pani ginekolog kazała mi brać witaminy Pregna Plus, nie zleciła badania żelaza, dopiero tutaj wyczytałam że nie powinno się go suplementowac jeśli poziom we krwi jest ok. W tych witaminach które łykam jest 27mg żelaza, więc sporo. Dzisiaj zbadałam poziom żelaza i jest chyba w normie.
Tę lekarkę u której byłam postanowiłam zmienić na kogoś innego, ale do tego właściwego lekarza idę dopiero 26 lipca...
Jutro idę też do lekarza, bo chcę zobaczyć czy jest serduszko.
Ta lekarka do której idę jutro nie ma zbyt dobrych opinii, dlatego nie oczekuję że coś konkretnego mi powie na temat tego żelaza. Teraz jestem 7+4, więc trochę tych witamin już wzięłam i nie wiem czy je odstawić 🙄
162C3AF2-CC41-49C0-89EB-8D63D44C79F5.png
 
reklama
Dziewczyny, czy wy tez macie teraz taka ochote na sledzie? Jak nie zjem chociaz raz dziennie pikantnego sledzika to jestem chora ;) Ale moj maz byl wczoraj lepszy... zjadl na kolacje sledzie i poprawil czekolada z orzechami 🤣🤣🤣
Kurcze ja nie lubię śledzi, ale ogólnie apetyt mam na wszystko i co chwilę czuję się głodna 🙄
 
Do góry