reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Mam wyniki bety 4876 😍 w zeszłym tyg w środę było 640. W środę jeszcze powtórka. Dziś jest prawdopodobnie 5+4 tc. Reszta wyników też chyba ok poza oczywiście nieszczęsną glukozą 😟😟

Czy któraś z was pamięta jakie są normy w ciąży? na czczo mam 93, po godzinie 170 po 2 godzinach 155 - z tego co kojarzę to na czczo i po 2 godzinach mam za wysoką😟 W czwartek wizyta u lekarza i pewnie będę musiała odświeżyć przyjaźń z glukometrem.
 
reklama
Mam wyniki bety 4876 😍 w zeszłym tyg w środę było 640. W środę jeszcze powtórka. Dziś jest prawdopodobnie 5+4 tc. Reszta wyników też chyba ok poza oczywiście nieszczęsną glukozą 😟😟

Czy któraś z was pamięta jakie są normy w ciąży? na czczo mam 93, po godzinie 170 po 2 godzinach 155 - z tego co kojarzę to na czczo i po 2 godzinach mam za wysoką😟 W czwartek wizyta u lekarza i pewnie będę musiała odświeżyć przyjaźń z glukometrem.
Na czczo napewno do 92 a po obciążeniu nie pamiętam 🤷‍♀️
 
Czy któraś z was pamięta jakie są normy w ciąży? na czczo mam 93, po godzinie 170 po 2 godzinach 155 - z tego co kojarzę to na czczo i po 2 godzinach mam za wysoką😟 W czwartek wizyta u lekarza i pewnie będę musiała odświeżyć przyjaźń z glukometrem.
Mam identyczna na czczo jak Ty ale pod obciążeniem jeszcze nie robiłam. Jutro mam wizytę u gina to pewnie mi zleci. Od 92 jest cukrzyca ciążowa 🙄
 
❤️❤️
Kurcze kiedy wy mialyscie owu że tak szybko serduszko widziałyście
Serce krztaltuje się okolo21-22dni po zapłodnieniu więc teoretycznie 5+1 5+2ale wiele zależy od organizmu kobiety i jakości ultrasonografu więc jest możliwe zobaczyć tak wcześnie ale nie ma w tym nic niepokojącego jak jeszcze nie widac
 
❤️❤️
Kurcze kiedy wy mialyscie owu że tak szybko serduszko widziałyście
Serce krztaltuje się okolo21-22dni po zapłodnieniu więc teoretycznie 5+1 5+2ale wiele zależy od organizmu kobiety i jakości ultrasonografu więc jest możliwe zobaczyć tak wcześnie ale nie ma w tym nic niepokojącego jak jeszcze nie widac
Ja właśnie przez to, że dziewczyny tu 5+5 albo i wcześniej miały zarodki z serduszkiem to doła łapie, bo ja 5+6 pusty pęcherzyk i już mam wizję pustego jaja płodowego,jak widzę każdy taki post :(
 
reklama
Do góry