reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
Ja też poproszę o dodanie :)
 
ja napewno w tematach około ciazowo dzieciowych że się tak wyrażę to polecam całym serduchem mamę lamę, dziewczyny tak się dobrze czyta że szok czytam ją kolejny raz 🤭 a jeśli chodzi o poród np to polecam książkę że screenu "Radość rodzenia" super nastraja pozytywnie na poród , dobrze że sobie o niej przypomniałam bo komus ją pożyczyłam ale nie pamiętam komu 😅 poza tym książki typu "365 dni z kochanym maleństwem" i "w oczekiwaniu na dziecko" - ale one w sumie mają suche fakty i czyta się jak encyklopedie 🤣
Dzięki za Wasze polecajki, zapisuje screeny ☺️ choć teraz zasypiam nad wszystkim, ale liczę że drugi trymestr przyniesie więcej aktywności niż leżenie plackiem 🤣
 
I to jak bez sensu 🤣 a żeby było śmieszniej, to jeszcze przed porodem będę miała raz potwierdzoną 😁😁😁

Dziewczyny! Zaraz swojego chłopa wyrzucę przez okno. Skubany je chrupki serowe a tak mi śmierdzą, że już nie mogę wytrzymać 🙈 czuję je, mimo że ja siedzę na kanapie a on przy wyspie 🙈🙈🙈
Nie no, tak mi zrobiłaś smaka, że już napisałam do męża, żeby mi kupił 😂 Cały dzień mam mdłości, a później przeczytam coś takiego i MUSZĘ JE MIEĆ!
 
U mnie też na pierwszej wizycie w 4tc4dc ciałko żółte lekarz zlokalizował w lewym jajniku, a teraz w 7tc1dc mam napisane, że ciałko żółte zmieniono torbietowato właśnie w obrębie lewego jajnika, a w prawym jajniku zlokalizowane dwa pęcherzyki i zmiana 6x6mm przypominająca krwiaka. Więc nie rozumiem raz było coś zlokalizowane po lewej stronie, a teraz po prawej jednak.
ojoj cos mi się wydaje że jeśli masz dwa pęcherzyki w jajniku to chodzi tutaj o pęcherzyki graffa z których w czasie owulacji jest uwalniana komórka jajowa jeśli mówiłaś o nich wcześniej i nie ma ich w macicy to chyba nic z tego się nie wyczaruje :( przepraszam że tak pisze ale tak mi się wydaje ale mogę się mylić:(
 
I to jak bez sensu 🤣 a żeby było śmieszniej, to jeszcze przed porodem będę miała raz potwierdzoną 😁😁😁

Dziewczyny! Zaraz swojego chłopa wyrzucę przez okno. Skubany je chrupki serowe a tak mi śmierdzą, że już nie mogę wytrzymać 🙈 czuję je, mimo że ja siedzę na kanapie a on przy wyspie 🙈🙈🙈
Ja też uwielbiam te śmierdzące chrupki🤭🤭🤭
 
reklama
Do góry